SMS kredīts pie VIA SMS ikvienam

2:01 pm by

VIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā iespēju saņemt ātru un vienkārši noformējamu SMS kredītu. Lai to saņemtu Jums nebūs jādodas uz banku vai citu kredītiestādi. Visas nepieciešamās darbības Jūs varat veikt mājās vai stāvot rindā veikalā. Tas patiešām ir ātri un vienkārši, jo jums tikai jānosūta īsziņa un nauda pēc pavisam neilga brīža būs Jūsu bankas kontā. Vai varat iedomāties vēl vienkāršāku aizdevumu?

VIA SMS piedāvātais SMS kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem bez pārkāptām līgumsaistībām un kavētiem kredītu maksājumiem. Aizdevumu ar īsziņas palīdzību var saņemt personas, kas iepriekš ir reģistrējušās VIA SMS mājas lapā. Lai saņemtu aizdevumu, Jums nevajadzēs iesniegt izziņu no bankas vai darba vietas par savu materiālo stāvokli un nodarbošanos.

VIA SMS piedāvātais SMS kredīts:

  • Līdz 300 latiem;
  • Uz laiku līdz 30 dienām;
  • Pieejams no jebkuras vietas Latvijā.

VIA SMS piedāvātais kredīts ar īsziņas palīdzību ir salīdzinoši neliels īstermiņa aizdevums. Tā maksimālais apmērs ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Protams, atkarībā no klienta vēlmēm un iespējām ir iespējams izvēlēties gan mazāku aizdevumu apmēru, gan īsāku tā atmaksas termiņu. Tāpat, nepieciešamības gadījumā, aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt par noteiktu laiku, kas var būt viena nedēļa, divas nedēļas vai 30 dienas.

Viena no SMS kredīta būtiskākajām priekšrocībām ir tā, ka aizdevumu var noformēt praktiski no jebkuras vietas Latvijā, jo viss, kas nepieciešams, ir mobilais tālrunis. Jums nebūs jādodas uz banku vai citu kredītiestādi. Vienkārši nosūtiet īsziņu un nauda būs jūs bankas kontā tikai dažu minūšu laikā. Aizdevumu varat saņemt pat atrodoties veikalā.

Tāpat VIA SMS aizdevumu ļoti pieejamu padara kompānijas darba laiks – kredītu var saņemt arī tad, kad bankas un citas kredītiestādes parasti ir slēgtas. VIA SMS strādā no 8.00 līdz 22.00 darba dienās un no 10.00 līdz 20.00 brīvdienās un svētku dienās.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This