Soma sieviešu ANA LUBLIN GD65 GIALLO

5:25 pm by

Nenoliedzami, ka jaunu lietu iegūšana savā īpašumā var iepriecināt katru cilvēku, taču ir svarīgi arī, lai iegādātā prece būtu pēc iespējas labāka un vērtīgāka ilgākā laika periodā. ANA LUBLIN GD65 GIALLO ir lieliska soma sievietēm, kuras nebaidās no krāsām un praktiskiem risinājumiem.

Pats zīmols AnaLublinvienmēr iedvesmojas no aktīva dzīvesveida un apkārt esošās modes. Savu nosaukumu tas ir paturējis no dibinātājas ar tādu pašu vārdu un uzvārdu. Viņa ir dzimusi ne tik tālajā 1981. gadā Brazīlijā. Liela ietekme uz viņas radīto apģērbu un apavu kolekciju ir nākusi no fakta, ka viņas dzīve vienmēr ir bijusi pakārtota dažādām kultūrām sākot jau vien ar to, ka Anas māte ir brazīliete, bet tēvs – zviedrs. Šī iemesla dēļ Ana nodzīvoja Brazīlijā līdz 12 gadu vecumam, bet pēc tam pārcēlās uz Zviedriju, kur savukārt pavadīja savus tīņa gadus. Patlaban kopš 2001. gada viņa dzīvo Itālijā, Torino. Tieši tur arī Ana pabeidza savas studijas rūpnieciskajā dizainā. Viņas dizaina tendencēs ir manāms ne tikai modernisma piesitiens, kam visdrīzākais par iemeslu ir Stokholmas ietekme, bet arī maiga sievišķība no Brazīlijas. Zīmola produkcija ir pieejama vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē un nemitīgi to skaits papildinās. Šāda stila somas lieliski ir piemērotas sievietēm, kurām ir dzīvīga uztvere. Pieejamas ir dažādas izteiksmīgas krāsas somas un apavu kolekcijas augstā kvalitātē un no rūpīgi izvēlētiem materiāliem.

Soma sieviešu ANA LUBLIN GD65 GIALLOir lieliska no gumijas materiāla veidota spilgti zaļā jeb salātzaļā krāsā. Tam papildus nāk oriģinālais kā atsevišķs aksesuārs metāla ķēdītē. Tas brīvi nokarājas pāri somai un ir izteikti viegli pamanāms. No metāla ir izgatavoti arī roktura savienojumi. Papildus mirdzumam ir nelieli spīdīgi elementi pie rokturu savienojumiem. Katra detaļa ir nostiprināta kvalitatīvi, tāpēc nav jāuztraucas par somas nemainīgo izskatu. Dzīvīgā krāsa atgādinās par pavasari un līdz ar to tās būs pozitīvas asociācijas. PriceKiller.lv garantē, ka tā ir pilnībā autentiska.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This