Latvijas U-18 basketbola izlases panākumi Eiropas čempionātā

3:03 pm by

Pēdējā laikā sporta ziņās visaktīvāk tiek sekots līdzi basketbolam. Basketbols vienmēr ir parādījies sporta ziņu slejās, gan runājot par notikumiem Latvijā, gan sekojot līdzi latviešu gaitām ārzemju klubos, gan interesējoties par dažāda mēroga čempionātiem un NBA spēlēm. Kopš Latvijas basketbola līdzjutējus ir iepriecinājušas jauniešu komandas Eiropas čempionāta spēlēs, sporta ziņās informācija par basketbolu parādās arvien biežāk.

Šobrīd sporta ziņās ļoti cītīgi tiek sekots Latvijas U-18 basketbola izlasei un tās gaitām Eiropas čempionātā. Pusfinālā Latvijas izlase zaudēja Horvātijas valstsvienībai ar rezultātu 68:72. Punktu pārsvars Horvātijai bija niecīgs, turklāt jāņem vērā, ka arī spēlēšana par trešo vietu Latvijai ir labs rezultāts.

Pusfināla spēlē ar rezultivitāti izcēlās Ivars Rihards Žvīgurs, kurš ieguva 18 punktus, Anžejs Pasečņiks ar 17 punktiem un Rolands Šmits ar 13 punktiem. Horvātijas izlases rindās rezultatīvākie bija Paolo Marinelli ar 16 punktiem un Karlo Zgaņecs ar 15 punktiem.

Neskatoties uz to, ka ilgu spēles laiku Latvija bija vadībā, turklāt atsevišķos brīžos pat ar vērā ņemamu pārsvaru, pēdējās ceturtdaļas laikā spēle bija dramatiska un pārsvaru noturēt neizdevās. Tomēr šī ir tikai trešā reize, kad Latvijas U-18 izlasei Eiropas čempionātā izdevies iekļūt labāko četriniekā. 2007.gadā un 2010.gadā Latvijas U-18 izlasei izdevās iegūt trešo vietu.

Ja vēlies zināt, kā basketbolistiem klāsies pēdējā šī čempionāta spēlē, seko līdzi sporta ziņām. Visērtākais veids, kā būt informētam par tev aktuālajiem notikumiem sportā, ir sekot līdzi sporta ziņām internetā. Aktuālākās sporta ziņas tiek publicētas arī ziņu portāla focus.lv sporta ziņu sadaļā. Te atradīsi sporta ziņas ne tikai par basketbola, bet arī visiem citiem sporta veidiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This