Strap on

11:14 am by

Strap onCilvēka fantāzija ir neierobežota, taču reti, kurš uzdrīkstas pārvērst savas fantāzijas realitātē. Parasti vīriešu seksuālās fantāzijas atšķiras no sieviešu taču mēdz būt gadījumi kad tās pārklājās vai vismaz ir ļoti līdzīgas. Pateicoties šādām nestandarta seksuālajām fantāzijām cilvēki ir izdomājušo strap on, jeb piekaramo dzimumlocekli.

Strap on sastāv no stiprinājumiem, kas var būt ap gurniem liekamas siksniņas, josta vai biksītes, un piestiprināma dzimumlocekļa. Stiprinājumi parasti ir izstrādāti tā, lai tie būtu ērti to lietotājam un sniegtu sava veida baudu tos uzliekot.

Dzimumloceklis, kuru piestiprina pie stiprinājumiem var būt dažādu formu un stilu. Strap on ir pieejami dzimumlocekļi:

  • Reāla dzimumlocekļa izskatā – šie strap on atgādina reālu vīrieša dzimumlocekli gan pēc izskata un formas, gan arī materiāla no kā tas tiek izstrādāts.

  • Ar vibrējošu funkciju – šāda veida strap on ar vibrāciju palīdzību rada īpašu kairinājumu dzimumakta laikā un garantē to, ka sasniegtais baudas līmenis būs vismaz 2 reizes augstāks.

  • Ar izliektu galu – šis strap on radīs īpašu kairinājumu G punktam vaginālā dzimumakta laikā, kā arī maigi masēs prostatu anālā dzimumakta laikā vīriešiem.

  • Ar īpašu faktūru – šāda veida strap on radīs pastiprinātu baudu jebkuram tā lietotājam. Pateicoties šīs locekļa masāžai, maigi kairinot nervu galiņus ķermenim caurstrāvos erotiska bauda.

Strap on tiek izgatavos no dažādiem ķermenim patīkamiem un viegli kopjamiem materiāliem, tādiem kā: silikons, plastmasa un gumija. Saturošas saites var tik izgatavotas no ādas, auduma, lateksa, gumijas vai sintētiskiem materiāliem ar nosacījumu, ka visi šie materiāli ir patīkami lietošanai un viegli kopjami.

Izmantojot strap on obligāti būtu jālieto lubrikants vai slīdamību uzlabojošs gēls, lai nenotiktu savainošanās un sajūtas būtu patīkamas un baudu radošas. Pēc strap on lietošanas to kopšanai var izmantot ziepes un siltu ūdeni vai arī speciālos kopšanas līdzekļus, tādā veidā padarot drošu tā vairākkārtēju lietošanu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This