Taisnstūra vannas interneta veikalā 220.lv

8:32 am by

vanna 220.lvVanna lielākoties ir neiztrūkstoša santehnikas iekārta ikvienā vannas istabā, to priekšā pasaka jau pats telpas nosaukums. Protams, mūsdienās daudzi izvēlas savos mājokļos vannas iekārtu nomainīt pret dušas kabīni, taču zināms arī, ka parocīgākas un funkcionālākas iekārtas par vannu nav, jo to iespējams aprīkot arī ar dušas funkciju.

Vannas istabu klasika jau izsenis ir taisnstūra vannas. Tās ir vienkāršas un ērtas pēc uzbūves, taču vienlaikus arī modernas no dizaina aspekta un pieskaņotas dažādiem vannas istabu interjeriem.

Latvijā vienā no vadošajiem interneta veikaliem 220.lv moderna dizaina un dažāda izmēra vannas pieejamas plašā sortimentā. Tostarp jau pieminētās taisnstūra vannas. Izejmateriāli, no kā tās ražotas, arī ir dažādi. Pieprasītākās ir akrila vannas, taču interneta veikalā 220.lv pieejamas arī vannas no tērauda, lietā marmora un akmens masas.

Viens no pirktākajiem taisnstūra vannu modeļiem interneta veikalā 220.lv ir universālā vanna no akrila, kuras garums ir 170 centimetri un pamatkrāsa balta. Turklāt komplektācijā ar vannu pircējs saņem arī maisītāju, sifonu un paneli.

Pieprasītas ir arī Polijā ražotās akrila vannas Piramida Continea. Tās piesaista uzmanību un novērtētas ar antibaktēriālo pārklājumu un izturību pret skrāpējumiem. Turklāt šīs vannas komplektācijā ir iekļautas arī kājas. Taču ražotājs papildus vēl iesaka iegādāties arī sifonu. Pielāgojoties klient vēlmēm, Piramida šīs vannas modeli piedāvā divos dažādos izmēros, kā arī klients var izvēlēties – vannu iegādāties ar priekšējo paneli, vai bez tā.

Plašas komplektācijas un izmēra iespējas būs tiek interneta veikala 220.lv apmeklētājiem, kuri vēlēsies iegādāties izteikti taisnstūrainu vannu Cersanit Lorena. Izvēlei pieejami četri dažādi vannas garumi, kā arī iespēja iegādāties šo vannu ar priekšējo paneli, ar sānu un priekšējo paneli vai vispār bez paneļa. Turklāt komplektācijā iekļautas arī kājas ar regulējamu augstumu. Šīs vannas pirkums priecēs ar ražotāja garantiju divu gadu garumā.

Lai vannas istabu padarītu īpaši elegantu, interneta veikalā 220.lv pieejamas arī taisnstūra tipa vannas senatnīgā formā – ar elegantu izliekumu. Skatienu piesaista retro stila vanna ar kājām Kerra Empire, vanna Piramida Otylia, kā arī lietā marmora vanna Marmite Aurora.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This