TEHNISKO PALĪGIEKĀRTU VIETNE ONLINE

11:18 am by

ratiņkrēslsJebkurš no mums, tostarp tie cilvēki, kuriem ir noteikta jebkāda tipa ilgstošas vai pārejošas veselības problēmas, grib ikdienā baudīt rīcības brīvību. 21. gadsimta tehnoloģiskās iespejas piedāvā lielu klāstu dažāda tipa tehniskās palīgierīces, kas personām ar kustību traucējumiem palīdz pienācīgi iejusties sabiedrībā.

Medicīnas darbinieks, kurš cilvēkiem ar kustību traucējumiem spēs ieteikt piemērotāko tehnisko palīgiekārtu, ir ergoterapeits, tādējādi ir būtiski noskaidrot speciālistu, kurš izprot slimnieka nepieciešamības un ir gatavs sadarboties.

Tehnisko palīglīdzekļu iepirkšanās platforma piedāvā palīglīdzekļus plašā piedāvājumā, kas ir viegli pielāgojami katra interesanta personīgajām vajadzībām.

RATIŅKRĒSLI, STAIGUĻI UN CITI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI BĒRNIEM

No nelaimēm, diemžēl, nav pasargāts neviens, tajā skaitā arī bērni, kuri mēdz saskarties ar dažāda veida veselības problēmām, kas ietekmē pilnvērtīgu kustību funkciju. Bērniem, kuriem ir noteikta invaliditāte, nereti pienakas valsts apmaksāti šie palīglīdzekļi un ortozes, taču, rindas mēdz būt tik garas, ka vecāki dod priekšroku ierīci iegādāties un izmantot uzreiz.

Tehnisko palīglīdzekļu veikals piedāvā aktivitāšu krēslus, vertikalizatorus, staiguļus un kruķus, ortozes kā arī daudz ko citu bērnu ikdienas atvieglošanai. Bērnu ergoterapeits ir labākais speciālists, kurš spēs noteikt kāda tipa palīglīdzeklis būtu nepieciešams, jo jāņem vērā neskaitāmas mazā pacienta iespējas to lietot, lai uzlabotu savu ikdienu.

POPULĀRĀKĀS TEHNOLOĢISKĀS PALĪGIERĪCES PERSONĀM AR INVALIDITĀTI

21. gadsimtā, ar jēdzienu “tehniskais palīglīdzeklis” var saprast kā arī iepazīt daudz vairāk dažādu palīglīdzekļu kā nemaz ne tik senā pagātnē, piemēram, funkcionālās gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem, kruķi, staiguļi, ratiņkrēsls, kā arī spieķi un daudz kas cits. Šie palīglīdzekļi sekmē ikdienas gaitas daudziem, tikai jāsaprot, kas no visa klāsta būs vispiemērotākais kā arī atbilstošākais.

Ja jums ir vajadzīgs jebkāda veida tehniskais palīglīdzeklis vai arī palīdzīga roka ikdienas darbos kā arī gaitās, nevajag kautrēties un baidīties lūgt palīdzību, jo tas ne tikai atvieglos ikdienas dzīvi, bet arī var palīdzēt atgūt pilnvērtīgas kustības kā arī kustību prieku. Jebkurā tehnisko iekārtu veikalā ir iespējams saņemt zinošu personāla konsultāciju, kuri arī palīdzes iepazīties ar jauno ikdienas palīgu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This