Telts 10m x 20m – pie Akurāts vienkārši un ērti

10:23 am by

Nepieciešama 10 metrus plata un 20 metrus gara telts pasākumam vai uzglabāšanai? Akurāts piedāvāta telts 10m x 20m būs tieši tas, ko meklējat! Telts pasargās pasākuma apmeklētājus, dalībniekus un viesus no sliktiem laika apstākļiem, palīdzot nodrošināt tā izdošanos, kā arī lieliski noderēs kā nojume gadījumos, ja nepieciešams kaut ko uzglabāt noteiktu laiku, bet nav iespējams atrast piemērota izmēra noliktavu.

Akurāts uzņēmums, kas piedāvā telšu, nojumju un pasākuma aprīkojuma nomu visā Latvijā, kā arī Igaunijas un Lietuvas teritorijā. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi atvieglos pasākuma organizatoru darbu, palīdzot taupīt laiku, enerģiju un resursus. Telšu noma lieliski noderēs arī gadījumos, kad nepieciešams uzglabāt dažādus priekšmetus, bet nav piemērotu telpu, kur tos novietot.

Viens no Akurāts piedāvātājiem produktiem ir telts 10m x 20m.

Šī telts ir:

  • 200 kvadrātmetrus liela;
  • Baltā krāsā;
  • Izgatavota no PVC tenta auduma ar anodētu alumīnija rāmi;
  • Tās sienu augstums ir trīs metri;
  • Kores augstums ir pieci metri.

Telts 10m x 20 m lieliski noderēs gan svētkiem un pasākumiem, gan noliktavas vajadzībām. Nepieciešamības gadījumā telts ir pieejama ar logiem un sienām. Tā ir pietiekami liela, lai tajā sakrautu dažādus materiālus vai arī noorganizētu pasākumu ar mielastu un dejām. Būtiski, ka telts ir izgatavota no izturīga, ūdens necaurlaidīga materiāla, kas nodrošina sausumu telts iekšpusē, kā arī aizsargā no vēja.

Telts 10x20

Telts noma pie Akurāts ir ērta un vienkārša, jo uzņēmums piedāvā arī telts piegādi un montāžu. Tas nozīmē, ka Jums nebūs jātērē laiks, enerģija un resursi, organizējot transportu un meklējot kādu, kas varētu telti uzstādīt un nojaukt nepieciešamajā laikā. Telts nomai ir jāpiesakās vismaz divus mēnešus pirms pasākuma.

Papildus telts nomai, Akurāts piedāvā arī cita pasākuma aprīkojuma īri, kas ievērojami atvieglo dažādu pasākumu organizētāju darbu, jo viss nepieciešamais ir pieejams vienā vietā – galdi, krēsli, grīdas, teltis un daudz kas cits pasākumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This