Top populārākās slavenību smaržas

10:16 am by

smarzas interneta veikals pricekiller.lvVisām slavenību radītajām smaržām ir viena kopīga iezīme – tās smaržo lieliski! Ja arī Tu vēlies izmēģināt kādu jaunu aromātu, bet nezini, kam lai dod priekšroku, zemāk ir minēti daži ieteikumi. Atklāj slavenību smaržu šarmu un uzziniet vairāk par to, kādām dzīves situācijām tās būs vispiemērotākās.

Un kurš slavenību aromāts Tev vistuvākais?

 

  • Nicki Minaj – Pink Friday. Radītas sadarbībā ar Elizabeth Arden, Nikijas Mināžas (Nicki Minaj) pirmais aromāts noteikti ir vislabākais tad, ja Tu mīli reibinošu ziedu un muskusa aromātu. Tāpat aromātā ir arī notis no lotusa, jasmīns sajaukts ar vaniļu, mandarīni, kazenes un karamelizēti bumbieri. Pateicoties šim neticamajam sajaukumam smaržas dod unikālu aromātu, ko vieni mīl, bet citi ienīst. Te nu vien jāatgādina, ka katram taču ir sava gaume, tāpēc par smaržu kvalitāti var pārliecināties tikai tās izmēģinot.
  • Beyonce Midnight Heat. Ceturtais aromāts, kas nodēvētas dziedātājas vārdā, Beyonce Midnight Heat mērķis ir panākt juteklisku pieskārienu. Tās ietver ziedu un augļu aromātu, tajā skaitā peonijas un melnās tulpes, ar plūmju un orhideju bāzi. Šīs noteikti ir viens no labākajiem slavenību aromātiem vasarai.
  • Britney Spears Fantasy. Otrais aromāts, ko izlaidusi šī popzvaigzne arī ir uzskatāmas kā vienas no labākajām slavenību smaržām. The Fantasy ietver aromātu notis no zelta cidonijas, kivi, kam seko baltā šokolāde un jasmīns, īrisa sakne un koksne. Ja Jūs vēlaties aromātu, kas būs piemērots kā dienas, tā nakts notikumiem, tad šis ir viens no iespējamajiem variantiem.
  • Jennifer Lopez Live. Viens no populārākajiem smaržu aromātiem pasaulē ir Dženiferas Lopesas (Jennifer Lopez) Live. Aromāta galvenās notis ir ananāss, Sicīlijas citrons un bergamotes, kam seko vijolītes, peonijas, sarkanās jāņogas, bet kā bāze kalpo sandalkoks un karameles, kam ir ļoti grūti pretoties.

Slavenību aromāti bez pārmērīga uzcenojuma

Protams, nav nekāds noslēpums, ka tieši slavenību aromāti ir vieni no dārgākajiem. Tāpēc, ja meklē vietu, kur šīs smaržas iegādāties bez pārmērīga uzcenojuma, to var izdarīt internetā. Piem., interneta veikals pricekiller.lv piedāvā autentiskos slavenību aromātus gan sievietēm, gan vīriešiem par vienām no zemākajām cenām tirgū.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This