TV programma nedēļai

12:57 pm by

Televīzijas programmas piedāvā ļoti liels skaits iknedēļas žurnālu un interneta lapu. Preses izdevumos parasti tiek publicēta televīzijas programma nedēļai, internetā var iepazīties arī ar programmu lielākam periodam.

Ņemot vērā, ka televīzijas kanālu klāsts, ko piedāvā operatori, ir ļoti plašs, lai noskatītos visas interesējošās filmas un raidījumus, katru seriāla sēriju, pie televizora būtu jāpavada visa diena. Izmantojot ērtas tv programmas, ir iespējams saplānot televīzijas skatīšanās laiku, lai nenokavēto svarīgākās ziņu pārraides, interesantākos raidījumus un filmas, kā arī jaunākās seriāla sērijas.

Populārāko televīzijas kanālu programmas ir savstarpēji diezgan atšķirīgas, taču katrs kanāls pieturās pie savām tradīcijām, kas noteiktās dienās atkārtojas katru nedēļu.

Piemēram, LNT katru darba dienas rītu piedāvā ziņu raidījumu 900 sekundes, ziņas LTV programmā ir iekļautas arī darba dienās 14:00, 17:55 un 20:00. Darba dienu pēcpusdienās LNT programmā nemainīgi ir dažādi seriāli, savukārt vakaros skatītājiem tiek piedāvāti informatīvi un izklaidējoši raidījumi – Labvakar, Latvija!, Galileo, Precamies, Degpunktā. LNT programmā ir arī vairāki raidījumi un seriāli, kas netiek rādīti katru dienu, bet tikai reizi nedēļā. Tā, piemēram, katru ceturtdienas vakaru skatītājiem tiek piedāvāts dokumentālais seriāls Dzīves krustcelēs. Par tradīciju jau ir kļuvušo romantiskie otrdienas vakari, kad LNT programmā vienmēr tiek iekļauta kāda romantiska mākslas filma.

Arī TV3 nedēļas programmā neiztrūkstošas ir ziņu pārraides katru darba dienas vakaru 19:00, kā arī informatīvais raidījums Bez Tabu darba dienu vakaros pēc ziņām. TV3 tradīcija ir seriāli, kas tiek rādīti katru darba dienas vakaru – Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 pirmdienās, Saikne otrdienās, Nozieguma skelets ceturtdienās. Savukārt sestdienu vakaros TV3 programmā vienmēr tiek iekļauta kāda multiplikācijas filma.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This