TV3 online televīzija tavā datorā

1:39 pm by

SIA „TV3 Latvia” ietilpst starptautiskā mediju grupā „Modern Times Group” (MTG), televīzijas kanāls TV3 darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā. Līdz 2007.gadam TV3 ģenerāldirektors bija Kaspars Ozoliņš, tad viņš kļuva par MTG koncernā Baltijā ietilpstošo televīziju un radio vadītāju Baltijas valstīs. K.Ozoliņa pienākumus Latvijā pārņēma Baiba Zūzena.

MTG ir starptautiskas izklaides programmu raidorganizācijas, kura darbojas četros kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG „Viasat Broadcasting” piedāvā bezmaksas un maksas televīzijas kanālus, kas pieejami no „Viasat” satelīta platformām un ar citu uzņēmumu starpniecību, kā arī izplata televīzijas pārraides internetā.

TV3 programma piedāvā Latvijā veidotus informatīvos raidījumus „Bez Tabu”, „TV3 Ziņas”, „Nekā Personīga”, izklaides raidījumus „Mūsu Zelta dziesma”, „Paņem 100 000 … ja vari”, „Gandrīz ideālas vakariņas”, „Ievas pārvērtības”, „SuperBingo”, pašmāju seriālu „UgunsGrēks”; seriālus „Doktors Hauss”, „CSI”, „Kobra”, „Nozieguma skelets” un citus.

LINC – interneta TV portāls piedāva skatīties TV3 online 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. TV3 tiešraide ir pieejama bez maksas un ar augstu kvalitāti.

LINC interneta TV pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. TV3, citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami Lattelecom klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 – 2 MBit/s.

Lattelecom uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. Lattelecom piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

Lattelecom klientiem Interneta TV3 ir bez maksas, jo viņi izmanto kādu no sekojošajiem pakalpojumiem: Internets 3 un Interaktīvā TV, Internets 4 un Interaktīvā TV, Internets 4 – optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 un Interaktīvā TV, Mājas komplekts 4 – optika un Interaktīvā TV, Mājas komplekts ar TV, Mājas komplekts VIP. Šādiem klientiem nepieciešams tikai autorizēties Lattelecom Interneta TV mājas lapā, autorizēties ar savu lattelecom e-pastu un paroli, un pēc tām mierīgi skatīties TV3 un citus Latvijas televīzijas kanālus bez maksas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This