Ūdens spices ierīkošana visā Latvijā

10:50 am by

spices urbšanaLatvijā ūdeni iegūst no zemes dzīlēm un populārākais šī ūdens ieguves veids ir dziļurbums. Dziļurbumi var būt dažādi, gan paredzēti tīra dzeramā ūdens ieguvei, gan vienkārši saimnieciskajām vajadzībām. Latvijā aizvien populārāka kļūst spices ierīkošana, kas nodrošina ar neliela ūdens daudzuma ieguvi mājsaimniecības vajadzībām, piem., laistāma dārza, zālāja laistīšanai, pirtij u.tml.

Ground Water ūdensapgādes pakalpojumi

 Latvijā ar dziļurbumu ierīkošanu nodarbojas licenzēti ūdensapgādes uzņēmumi, tajā skaitā arī SIA Ground Water. Ground Water ir salīdzinoši jauns uzņēmums, kas orientējas dziļurbumu ierīkošanā, rekonstrukcijā un tompāžā. Uzņēmuma veiktā darba kvalitāti nodrošina urbšanas meistari, kam ir liela uzkrātā pieredze, kā arī ģeologs, kuram ir atbilstoša izglītība un uzkrāta informācija par grunts iežiem, kā arī atbilstošs tehniskais nodrošinājums.

 Viens no ūdensapgādes pakalpojumiem ir spices ierīkošana, kas atvieglo dažādu saimniecisko darbu veikšanu jebkur, kur vien nepieciešama ūdens padeve. Ierīkojot spices tiek izmantotas ūdens ieguvei paredzētas plastmasas, nerūsējoša vai parastā tērauda caurules, bet filtrs tiek veidots no sieta.

Spices urbums jeb urbums ar sieta filtru:

  • Tiek ierīkots vietās, kur ūdeni var iegūt no smilts vai grants slāņiem kvartāla nogulumos;

  • Ierīkošana vietās, kur ir smilšainas gruntis un nav piesārņota apkārtne;

  • Dziļums aptuveni 20-25 metru dziļumā;

  • Iegūtais ūdens paredzēts saimnieciskām vajadzībām;

  • Ideāli piemērots, ja nepieciešams neliels ūdens daudzums vai ja to plānots izmantot periodiski, piem., tikai vasarā piemājas dārzā, vasarnīcā u.tml.

 Uzņēmums Ground Water veic spices ierīkošanu klientiem ērtā laikā, kvalitatīvi un akurāti visā Latvijas teritorijā, visos reģionos. Uzņēmuma speciālisti paveiks visu nepieciešamo, proti, novērtē situāciju un ieteiks klientam labāko risinājumu.

 Ground Water vadībā spices urbums tiks ierīkots klienta izvēlētajā vietā jau 1 līdz 2 dienu laikā, jo dziļums nav pārāk liels un nav nepieciešams tik daudz materiālu kā citiem urbumu veidiem, tāpēc darbu var paveikt īsā laikā. Savukārt, ja ir nepieciešama tikai spices urbuma atjaunošana vai padziļināšana tas aizņems vēl mazāk laika.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This