Ūdens spices ierīkošana divu dienu laikā

8:59 am by

Ūdens spices ierīkošana ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums SIA Ground Water. Tas sniedz iespēju divu dienu laikā ierīkot urbumu ar sieta filtru ūdens ieguvei. Šo urbumu veido vietās, kur ūdeni var iegūt kvartāra nogulumā no grants un smilts slāņiem un kur ir salīdzinoši zems piesārņojuma līmenis.

SIA Ground Water ir uzņēmums, kas Latvijā sāka darboties tikai 2012. gadā. Tas piedāvā salīdzinoši plašu pakalpojumu klāstu, no kuriem daļa ir saistīta ar ūdens ieguvi. Ar ūdens iegūšanu saistītie pakalpojumi ir:

  • Ūdens spices ierīkošana;
  • Dziļurbuma izveide;
  • Ūdens apgādes sistēmas izveide no dziļurbuma līdz patērētājam.

Ūdens spice jeb urbums ar sieta filtru salīdzinoši sekls urbums – tā dziļums ir no 20 līdz 25 metriem. Piemēram, dziļurbums parasti ir no 30 līdz 120 un pat vairāk metriem dziļš. Tā kā urbums ir seklāks arī tā izveide ir ātrāka. SIA Ground Water ūdens spici izveido tikai vienas vai divu dienu laikā. Arī izmaksas spices urbumam ir zemākas nekā dziļurbumiem.

Tomēr spices urbuma ierīkošana nav piemērota ikvienam. To var izveidot tikai vietās, kur ūdens ir pieejams smilts vai grants slāņos kvartāra nogulumos. Šie zemes slāņi nepasargā ūdeni no bakterioloģiskā piesārņojuma, tāpēc pirms urbuma izveides ir jāpārbauda piesārņojuma līmenis attiecīgajā vietā.

ūdens spices ierīkošana udensjums.lv

Ūdens spices ierīkošana ir paredzēta gadījumiem, kad nav nepieciešams ļoti liels ūdens daudzums, tāpat tā ir piemērota, ja ūdeni plānots izmantot periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā. Tāpat spices urbums ir lieliski piemērots gadījumiem, kad ūdeni ir paredzēts izmantot tikai saimnieciskajām vajadzībām.

SIA Ground Water ūdens spices ierīkošanai izmanto speciāli piemērotas plastmasas, nerūsējošā tērauda vai parastā tērauda caurules. Urbuma filtru veido no sieta.

Plašāka informācija par SIA Ground Water spices urbuma ierīkošanu un citiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem ir pieejama interneta vietnē udensjums.lv. Tur pieejama arī informāciju par pašu uzņēmumu, izmantotajiem materiāliem, un SIA Ground Waters sadarbības partneriem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This