ULYSSE NARDIN pulksteņi un mobilie telefoni

7:20 am by

ULYSSE NARDIN pulksteņi Chrono.lvULYSSE NARDIN ir pulksteņu ražotāj kompānija, kura dibināta 1846. gadā Le Locle pilsētā Šveicē un ir viena no retajām kompānijam, kura 165 gadu laikā nekad nav pārtraukusi savu darbību, turklāt nemainot arī atrašanās vietu. Kompāniju dibināja pulksteņmeistars U. Nardin, kurš daudz bija iemācījies no sava tēva Leonard Frederic Nardin. Viņš pulksteņmeistara amatu apguva no diviem Šveices kalnos mītošiem pulksteņmeistariem – Frederic William Dubois un Louis Jean Richard dit Bressel. Šveices pulksteņi ir pazīstami kā izsmalcinātākie, precīzākie un tradīcijām bagātākie pulksteņi pasaulē – katru gadu tiek no Šveices tiek eksportēti apmēram 50 miljoni šo pulksteņu, turklāt Šveice saražo ap 50% no kopējā pasaules pulksteņu produkcijas daudzuma – arī šie pulksteņu ražotāji ir pazīstami ar izcilu kvalitāti.

ULYSEE NARDIN radījis arī vienu no 10 pasaulē dārgākajiem pulksteņiem, kurš maksā aptuveni 733 000 eur – Šveices pulksteņmeistaru radītais laikrādis ir darināts no platīna un rotāts ar 568 gareni veidotiem dimantiem (33,8 karāti) un 234 gareni veidotiem safīriem (16, 79 karāti). Kopumā izveidoti 30 šāda pulksteņa eksemplāri. Šī pulksteņu ražošanas kompānija izceļas ar to, ka ražo izcilas kvalitātes un dizaina luksus pulksteņus ierobežotā apjomā, līdz ar to daudzu sapnis ir iegūt šādu pulksteni savā īpašumā.

ULYSSE NARDIN ražo arī īpašus mobilos telefonus – veikalu plauktos ir atrodams ļoti plašs mobilo telefonu piedāvājums, taču neviens no tiem nelīdzinās šveiciešu pulksteņu ražotāja ULYSSE NARDIN izveidotajam Chairman mobilajam tālrunim. Šis augstvērtīgais tālrunis kā enerģijas avotu izmantos ne tikai telefonos ierasto akumulatoru, bet arī pilnībā funkcionālu kinētisko rotoru, kas ir līdzīgs mehāniskajos rokas pulksteņos sastopamajam rotora mehānismam, padarot to par inovatīvu un arīdzan videi draudzīgu mobilo tālruni. Ulysse Nardin nebūt nav pirmais Šveices pulksteņu ražotājs, kas ir izlēmis iesaistīties mobilo tālruņu ražošanas uzsākšanās, taču viņam ir izdevies radīt inovatīvu un vienlaicīgi modernu mobilo tālruni. Pagaidām nav ziņu par šī telefona tehniskajiem datiem, taču ir zināms, ka tam būs redzams rotora mehānisms, kas telefonu nodrošinās ar papildus enerģiju. Telefons tiks saražots vien 1846 eksemplāros, tādēļ tā cena visticamāk būs ļoti augsta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This