Uzņēmuma majas lapas uzlabošana

9:33 am by

google optimizācijaAr interneta palīdzību ir iespējams piesaistīt jaunus klientus un palielināt uzņēmuma peļņu. Vēl nesen man tā šķita ierasta standartfrāze, tomēr tagad par to esmu pārliecinājusies pati.

Man pieder neliela konditoreja. Lai izveidotu šo biznesu, biju rūpīgi veidojusi iekrājumus un pat paņēmusi nelielu kredītu bankā, kas dažu gadu laikā ir veiksmīgi atmaksāts. Vienmēr uzstāju uz to, lai tirgotā produkcija būtu svaiga un kvalitatīva, bet apkalpošana – profesionāla un laipna. Manis vadītā konditoreja tāpat atrodas veiksmīgā lokācijas vietā – visapkārt atrodami biroji, kuru darbinieki labprāt panašķojas ar kādu kūciņu, dzerot rīta kafiju vai ieturot pusdienas. Tā kā uzņēmums strādāja ar peļņu, nolēmu, ka ir īstais laiks izaugsmei.

Pēc ilgām pārdomām secināju, ka atvērt vēl kādu iestādi neesmu gatava. Nebiju pārliecināta, ka spēšu nodrošināt kvalitāti, ja pati nevarēšu pārraudzīt notiekošo. Tāpēc nolēmu, ka nepieciešams izveidot uzņēmumam interneta mājas lapu – šeit pircēji varēs aplūkot piedāvājumu, kā arī pasūtīt gardumus internetā. Dažādas smalkmaizītes viesību galdam vai īpaši pagatavotas kūkas varētu būt pieprasīta prece, ko cilvēki labprāt iegādātos.

Domāts, darīts. Kad mājas lapa bija gatava, ātri apguvu tās vadību un regulāri papildināju tās saturu ar kārdinošiem attēliem no uzņēmuma virtuves. Tomēr atdeves no pircējiem nebija, un, kāds tur brīnums – ievadot meklētājā standartfrāzes, mana biznesa vietne parādījās tikai piektajā vai sestajā lapā.

Noskaidroju, ka vietne nav piemērota Googlemeklētājam – tas rezultātus atlasa atbilstoši tam, cik kvalitatīvs ir mājas lapas saturs un pati lapa. Lai lapa parādītos augstāk, bija vajadzīga vietnes optimizācija atbilstoši Googleprasībām. Taču šādu Google optimizāciju labāk uzticēt profesionāļiem.

Kāds paziņa ieteica digitālo aģentūru iMarketings. Šis uzņēmums strādā ar nopietniem un lieliem klientiem, un guvis ievērojamus panākumus viņu attīstībā un klientu piesaistē. Turklāt,pirms tiek veikta SEO optimizācija, uzņēmums piedāvā pasūtīt bezmaksas SEO auditu – eksperti noskaidros, kāds ir mājas lapas pašreizējais stāvoklis un ko nepieciešams paveikt, lai rezultātus uzlabotu.

Uzzināju, ka mana vietne Googleprasībām neatbilst. Ir lietas, ko varu mainīt pati, piemēram, radīt oriģinālu saturu. Tā kā attēlus Google algoritms neatpazīst, tiem klāt tagad pievienoju dažādus interesantus aprakstus. Tāpat esmu izveidojusi blogu, kur, ņemot vērā speciālistu norādes, sniedzu lasītājiem dažādus interesantus un virtuvē noderīgus padomus, dalos īpašās receptēs, kas nav sastopamas nekur citur, kā arī stāstu par uzņēmuma aktualitātēm. Pārējos darbos Google optimizācijai gan paļaujos uz ekspertiem.

Pēc salīdzinoši neilgas sadarbības ar digitālo aģentūru esam guvuši vērā ņemamus panākumus. Organiskais apmeklējums ir kāpis par vairākiem desmitiem procentu, un līdz ar to ir pieaudzis ar klientu loks. Esmu gandarīta par paveikto, un domāju, ka, iespējams, ir pienācis laiks atvērt nākamo konditoreju. Vieta jau ir nolūkota, atliek tikai darboties.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This