Uzvaras kauss – vai izmēram ir nozīme?

2:55 pm by

Tuvojoties kādām sacensībām vai tematiskajai ballītei ar dažādām atrakcijām, kurās paredzēts sacensties, gan birojā, gan skolas kolektīvā, gan ģimenē starp pasākuma organizatoriem raisās diskusijas par to, kādus apbalvojumus izvēlēties. Atzinības raksti un diplomi sagatavojami diezgan vienkārši – īpaši, ja nav augstas kvalitātes prasības un galvenais ir sirds siltums, kas ielikts novērtējumu veidojot, tad diplomu izgatavošanu var pat uzticēt, piemēram, mazāko klašu skolēniem vai kolēģu bērniem (tas daļēji atrisinās arī jautājumu par viņu nodarbināšanu to aktivitāšu laikā, kas nav paredzētas ģimenēm). Bet – vēl jau jādomā arī par tādiem apbalvojumiem, kā, piemēram, medaļas un kausi. Šīs balvas pēcāk rotās plauktiņus vai kamīna malu saņēmēja mājās un savā ziņā atrādīs pasākuma kopējo norisi, noskaņu un kalpos kā piemiņas lieta. Kauss ir ļoti laba izvēle, jo pats par sevi rada priekšstatu, ka sasniegumi, par ko tas saņemts, ir novērtēti ar īpašu atzinību. Kādi ir apbalvojumu kausu varianti?

Pirmkārt, jūs varat izvēlēties kausa izmēru. Te nu jāsaka, ka reizēm tam būs nozīme. Jums tikai jāaprēķina, cik lielu naudas summu pasākuma budžetā varēsiet atvēlēt kausu, medaļu, diplomu un citu apbalvojumu iegādei. Salīdzinoši – labāk izvēlēties izmēra ziņā mazākas medaļas, bet lielākus kausus.

Otrkārt, kausiem ir ļoti atšķirīgi dizaina varianti un jums nebūt nav jāizvēlas klasiskais. Izmantojiet internetu, lai smeltos idejas un lai uzzinātu vairāk par pieejamo kausu klāstā. Tā jūs atradīsiet piemērotāko ne tikai šai konkrētajai reizei, bet arī iegūsiet zināšanas, ko varēsiet izmantot nākotnē. Saglabājiet noderīgus attēlus un linkus uz interneta vietnēm.

Treškārt, izvēlieties krāsu salikumu. Kāds kauss rotās jūsu organizēto spēļu uzvarētāju istabas? Piemēram, sarkans un sudraba vai zelta kauss? Varbūt kāds no pieejamajiem krāsu salikumiem simbolizē jūsu uzņēmumu vai saistās ar organizētā pasākuma ideju?

Ceturtkārt, izvēlieties apdruku vai gravējumu, kas apbalvojumus padarīs personiskākus – piesaistītus tieši konkrētajam pasākumam vai notikumam. Varat izvēlēties gan datēt kausus (uzrakstā iekļaujot organizatora nosaukumu vai vārdus, pasākuma nosaukumu, norises laiku un vietu), gan individualizēt – norādot uz kausa, par kādiem nopelniem tas saņemts.

Kauss kā balva iederēsies gan uzņēmuma vasaras sporta spēlēs, gan vecmeitu ballītē – atrodiet sev piemērotāko un ieprieciniet apbalvojuma saņēmējus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This