Uzzini vairāk par parfimēriju pasauli!

3:02 pm by

Smaržas spēj ļoti pievilināt, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad kāds ar tām paiet mums garām, taču viens no galvenajiem kritērijiem iegādājoties smaržas, ir izmēģināt tās uz sevīm, jo kā zināms, uz katra cilvēka aromāts var atšķirites. Izmēģināšanai ir tik pat liela nozīmē tādēļ, ka smaržas pēc kāda laika mainās tāpēc ir vitāli zināt, vai šis nedaudz savādākais aromāts nav traucējošs un smaržu īpašniekam ir patīkamas. Tāpat arī ir svarīgs klimats, kurā atrodamies. Kā zināms, smaržas aukstākā klimatā labāk noturās, tāpēc siltākā un mitrākā laikā, smaržās būs pamanāmākas un spēcīgākas. Vēl jo vairāk svarīgi ir arī tas, kādus ķermeņa kopšanas līdzekļus izmanto smaržu īpašnieks, jo dažādu aromātu sajaukums var radīt neērtības ne tikai smaržu lietotājam, bet arī apkārt esošajiem.

Smaržu pārbaude.

Ēteriskās eļļas pārbauda ne tikai alerģijas testā, bet tās testē arī uz aromāta pievilcību. Tāpēc tās eļļas, kurām smarža nav laba, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas tiek iedalītas 3 kategorijās – tādas, kuras patīk, nepatīk un kuras ir neitrālas. Kā jau tika minēts, nepatīkamie aromāti netiek lietoti un izvēlas patīkamāko uz kuras bāzēsies izstrādātais parfimērijas produkts. Tālāk vēlamo eļļu sašķaida ar bāzes eļļu un uzpilina uz delnas. Tad to vietu nemazgā veselas 12 stundas. Šādā veidā noskaidro to, vai eļļa izraisa alerģijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja uz locītavas parādās kāds no šiem simptomiem, tad eļļa netiek izmantota un nepieciešams atrast citu ēterisko eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

Smaržas, kuras ir jutekliskas.

Šāda veida aromāti būs piemēroti sievietēm, kas ir pārliecinātas par sevi, izceļas ar drosmi un kaisli. Smaržu veidošanā izmanto plašu ziedu sortimentu, bet tai pašā laikā var sajust citronu vai ko saldu, kā vaniļu. Šāda veida smaržas ir tādas pašas kā to lietotāja – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.

Ir svarīgi izprast to, kādu aromātu vēlamies valkāt, jo, lietojot smaržas, kuras pašiem īsti nepatīk, jutīsimies nekomfortabli, kad var ietekmēt arī negatīvi mūsu uzvedību.

Uzzini par ziemas smaržām.

Aukstā laikā vienmēr vēlamies justies silti gan fiziski, gan emocionāli. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Karstā vasaras dienā cilvēki lieto atsvaidzinošas un svaigas smaržas. Toties aukstajā ziemā cilvēki tiecas pēc tropiskākiem aromātiem. Tāpat arī pašas smaržas maina īpašības pēc gadalaikiem – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Svaigie un ātri gaistošie aromāti nav vēlami ziemā, tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo tās ātrāk izgaros.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This