Vai ātrie kredīti pieejami bez maksas un procentiem?

10:13 am by

atrais kredits bez procentiemPāris minūšu laikā savā bankas kontā iespējams saņemt papildu naudas līdzekļus, turklāt pēc laika būs jāatdod tieši tikpat, cik saņemts. Šādu aizdevumu piedāvā vairākas ātro kredītu kompānijas, kuras pirmo ātro kredītu jaunajiem klientiem piešķir bez maksas un procentiem.

Lai iegūtu ātro kredītu bez maksas un procentiem, nepieciešams izvēlēties kompāniju un reģistrēties tās mājas lapā. Tad attiecīgi jānosūta kompānijai reģistrācijas maksa, kas parasti ir viens vai pāris santīmi un visbeidzot – jāpiesaka izvēlētais aizdevums. Reģistrācijas maksu kompānijas vēlas tādēļ, lai :

• iegūtu precīzu konta numuru un nerastos kļūda naudas pārskaitīšanas brīdī;
• iegūtu atļauju no klienta valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai sniegt datus par regulārajiem ienākumiem (parasti pēdējo 6 mēnešu laikā).

Kā jau augstāk minēts, kompānijām ir nepieciešams zināt, vai aizņēmējs ir uzticams, tādēļ par to pārliecinās gan uzzinot viņa regulāros ikmēneša ienākumus, gan arī ievadot viņa datus datu bāzē, lai pārliecinātos, ka personai nav kavētu maksājumu un tā neatrodas nevienā no parādnieku sarakstiem.

Ātro kredītu bez maksas un procentiem ir iespējams saņemt tikai pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir bankas konts kādā no Latvijas bankām, mobilais tālrunis un e-pasta adrese.
Katrai kompānijai ir savi noteikumi attiecībā uz summu, kuru iespējams saņemt bez maksas un procentiem. Piemēram:

• Opencredit.lv iespējams aizņemties līdz 200 latiem;
• Sohocredit.lv iespējams aizņemties līdz 150 latiem;
• Smscredit.lv iespējams aizņemties līdz 200 latiem.

Pastāv arī iespēja, ka kompānija piedāvās kredītu, tomēr mazākā apmērā, kādu persona būs pieteikusi. Tas nozīmēs, ka klients uzskatāms par uzticamu, tomēr visticamāk, ka viņa ienākumi nav uzskatāmi par pietiekami lieliem, lai aizdotu izvēlēto naudas summu. Pastāv arī variants, ka mazāku naudas summu piedāvās personas vecuma dēļ. Piemēram, Opencredit.lv personām, kas ir 18 līdz 20 gadus vecas, pirmo kredītu bez maksas un procentiem piešķir tikai līdz 50 latiem.

Kredīts bez maksas pie vienas kompānijas pieejams tikai vienu reizi. Sākot ar nākamo aizņemšanās reizi, būs jāsāk maksāt procenti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This