Vai iegādāties ādas mēbeles?

2:52 pm by

Kad nepieciešams jauns dīvāns vai atpūtas krēsls, nereti tiek prātots, vai dot priekšroku ādas mēbelēm. Šīs mēbeles parasti ir dārgākas, tomēr arī kvalitatīvākas un var kalpot vairākus desmitus gadu.

Kādas ir ādas mēbeļu priekšrocības? 

  • Izgatavotas no dabīga materiāla;
  • Tās ir viegli kopjamas;
  • Vizuāli pievilcīgas;
  • Piemīt gaisa caurlaidība;
  • Pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai.

Vislielākā ādas mēbeļu priekšrocība ir tās augstā kvalitāte. Protams, mēbeļu kvalitāte atšķiras gan no ražotāja, gan no tās ādas, no kuras tās tiek izgatavotas.

Nereti rodas arī neskaidrība par to, kā pareizi kopt ādas mēbeles. Jebkuru šādu mēbeli visvieglāk ir notīrīt ar tīru un mazliet mitru lupatiņu, reizēm to arī iesmērējot ar speciālu tīrīšanas līdzekli. Šīs mēbeles nav nepieciešams tīrīt bieži – pietiks ar reizi divās nedēļās. Ja gadījies kāds taukains ēdiens uz ādas virsmas, tad vispareizāk to būtu notīrīt ar vienkāršu un sausu papīru, tādējādi neļaujot vielām iekļūt materiāla porās. Jāņem vērā, ka ādas mēbeles nekad nedrīkst speciāli žāvēt – tām jāļauj nožūt dabiski. Žāvējot ādu, tajā var rasties nevēlamas plaisas.

Kā iedalās ādas kvalitāte?

Ādas mēbeles lielākoties visas tiek gatavotas no liellopu ādas. Šī āda tiek sadalīta vairākās kārtās un atkarībā no tā, kuras kārtas āda tiek izgatavota mēbelē, mainās arī mēbeles kvalitāte un līdz ar to – cena. Jo no augstākas kārtas ādas tiek izgatavota mēbele, jo augstāka būs tās cena.

Lai saprastu, no kādas kārtas ādas mēbele izgatavota, nepieciešams iesēsties dīvānā vai krēslā. Ja pēc piecelšanās mēbeles āda ātri izlīdzinās, tad zināms, ka izmantota virsējās kārtas āda un līdz ar to – mēbelei ir augsta kvalitāte.

ādas mēbeles

ādas mēbeles

ādas mēbeles

Ādas mēbeles iespējams iegādāties gan teju visos mēbeļu veikalos, gan arī lielā daļā interneta veikalu. Tā kā šīs mēbeles ir salīdzinoši dārgas, tad, iespējams, izdevīgāk tās būs pasūtīt kādā no interneta veikaliem, piemēram, 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This