Vai manam uzņēmumam ir nepieciešama mājaslapa?

10:21 am by

Ja jūs esat nonākuši līdz domai vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama mājaslapa, tad visdrīzāk šo rakstu varat izlaist un meklēt programmētāju un web hostingu , bet ja tomēr neesat vēl īsti pārliecināts, tad apskatīsim dažas lietas, kas ļaus jums kristiskāk izvērtēt vajag vai nevajag mājaslapu.

mājaslapa uzņēmumam

Mājaslapu izstrāde ir ne tikai jūsu uzņēmuma finanšu resursi, bet arī ieguldītais laiks un zināšanas. Vai šobrīd jums ir nepieciešams ieguldīt EUR 500-700 vai vairāk naudas mājaslapas izstrādē un apmācīt kādu no darbiniekiem šīs mājaslapas administrēšanā?

Ja jūs sniedzat jebkādus pakalpojumus vai produktus un klientus jums nepiegādā cits komersants vai persona, tad interneta mājaslapa jums noteikti dotu iespēju piesaistīt uzmanību savam uzņēmumam – tam ar ko nodarbojaties, ko pārdodat. Protams ne vienmēr jūs vēlēsieties uzmanību – piemēram, ja palīdzat uzņēmējiem apiet nodokļu sistēmu vai “optimizēt ienākumus” mājaslapa jums noteikti nebūs vajadzīga! Tajā pat laikā, ja piedāvājat grāmatvedības pakalpojumus, tad ar mājaslapu varat ik mēnesi piesaistīt vismaz dažus jaunus klientus.

Atgriežoties pie sākotnējā jautājuma, jums būtu jāuzdod sev pāris vienkārši jautājumi : 1) vai es varu savus pakalpojumus pārdot internetā ; 2) vai man ir svarīgi ko par mani domā citi uzņēmēji ; 3) vai esmu gatavs iet uz priekšu – iesaistoties sociālajos medijos, blogojot un uzturot ikdienas komunikāciju ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem internetā.

Patiesībā modernais cilvēks jebkuru lietu meklēs internetā – neatkarīgi vai tā būs taksometru kompānija, apbedīšanas birojs vai kalēja pakalpojumi – Google zina atbildes uz katru no mūsu jautājumiem. Tad kāpēc arī jums neļaut Googlei atvest pie sevis jaunus klientus, sadarbības partnerus vai darbiniekus? Mājaslapa ir ne tikai statiska bilde – mūsdienās laba mājaslapa ir dzīvs organisms, kurš reprezentē pašu uzņēmumu, veido saikni ar ārpasauli un uztur komunikāciju – tvīto, laiko, šārē ..

Protams bez mājaslapas var iztikt, it sevišķi, ja tam nav iespējams atvēlēt naudu, bet mūsdienās par normu jau ir kļuvis tas, ka katrs cilvēks ir atrodams vienā vai citā sociālajā tīklā un ka jebkuram uzņēmumam ir ne tikai telefona numurs, bet arī epasta adrese un mājaslapa. Kāpēc tērēt laiku, zvanot uz 1188, ja varam ieiet mums interesējošā uzņēmumam mājaslapā, apskatīt bildes, cenas un citu cilvēku atsauksmes?

Man gribētos teikt – esiet moderni, nepārmaksājiet un izvēlieties gudri savu mājaslapas izstrādātaju, dizaineru un hostinga pakalpojuma sniedzēju!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai