Vai mikroautobusu noma ir izdevīga?

5:46 pm by

Dzīvē gadās situācijas, kad ir nepieciešam kāds palielāks braucamrīks, ne tikai sevis un savu draugu vai ģimenes pārvadāšana, bet arī lielāka gabarīta bagāžai vai mantām. Šādos gadījumos ērts risinājums ir mikroautobusu noma, kas nodrošina pasažieru un kravas pārvadājumus par draudzīgu samaksu un bez liekām raizēm. Mikroautobusi noder ne tikai gadījumos, kad nepieciešams pārvadāt pasažierus, bet arī tad, ja jāpārved palielāka krava, taču personīgajā auto nav vietas vai arī pats spēkrats atrodas servisā. Ecorent piedāvā mikroautobusu nomu, kuri rezervējami ārkārtīgi īsā laikā un ir iespēja izmantot nomas pakalpojumus neierobežotu laiku, turklāt ilgtermiņa noma ir lētāka un izdevīgāka. Mikroautobusa nomu ērti iespējams nokārtot internetā.

Piedāvājums.

Piedāvājumā ir mikroautobusi ar 8 – 9 vietām, kas būs tieši laikā tad, kad nepieciešams doties pārbraucienos vai ceļojumos plašā ģimenes vai draugu lokā, kad komfortam un ceļotāju apmierinātībai ir liela nozīme. Šie mikroautobusi degvielai izmanto dīzeli un tādēļ šis ir ekonomisks risinājums Jūsu vajadzībām, jo dīzeļa izmaksas ir zemākas kā benzīnam. Placī atrodamie mikroautobusi ir kopti un ideālā braukšanas kārtībā. Iznomājamās automašīnas un mikroautobusi tiek regulāri nomainīti un papildināti ,lai nodrošinātu ērtus un drošus transporta risinājumus jebkuram dzīves gadījumam un visprasīgākajam klientam, jo kā zināms klientiem vienmēr it taisnība. Ja izmantosiet kādu no papildus pakalpojumiem, piemēram, GPS navigāciju, tad tiks izslēgts risks nomaldīties, kas var nelabojami sabojāt ceļojumu.

Bērnu sēekļi.

Ecorent mikroautobusu noma noteikti ir izdevīga tad, ja ceļojat kopā ar bērniem, jo mikroautobusa salons ir pietiekoši plašs un nav vajadzības justies saspiestiem un nekomfortabli pavadīt pārbrauciena laiku, kas ļoti svarīgi mazajām atvasēm, kas mēdz protestēt pret pilnīgi visu ko vecāki liek darīt. Auto sēdeklīšu noma tiek piedāvāta papildus, par nelielu samaksu un tas braucienu padarīs drošāku mazākajiem. Auto iznomātājs Jums palīdzēs un atradīs piemērotāko risinājumu Jums un Jūsu atvasei, jo piemērots auto sēdeklis bērna vecumam ir obligāta prasība un ir atrunāts likumā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This