Vai studenti var saņemt kredītu?

8:47 am by

ātrie kredītiMūsdienu jaunietis, arī tāds, kurš studē, labprāt veic pirkumus, kas vai nu ir nepieciešami izglītības iegūšanai, piemēram, laptopu vai arī izklaidēm, piemēram, ceļojumiem. Kas ir pavisam normāli, jo 21.gadsimta ikdienas sabiedriskā dzīve „pieprasa” nepārtrauktus jauninājumus tehnikā, apģērbā, izklaides veidos, kā arī tīri praktiskās vajadzībās, kā saziņa ar citiem jauniešiem (mobilie telefoni, internets) un mācībās, kas nozīmē nepieciešamību pēc personīgā laptopa, jaunāko modeļu mobilajiem tālruņiem u.c. Lai gan tas nav nekas slikts, jaunajiem cilvēkiem raksturīgā impulsivitāte bieži vien tiem „liek” iegādāties preces laba garastāvokļa vai vienkārši azarta iespaidā, un šie apstākļi rada robu jauniešu budžetā.

Tātad kāda produkta vai pakalpojuma iegāde ir mūsdienu neatņemama nepieciešamība, bet ko darīt, ja jaunietis nav ieplānojis neparedzētos tēriņus vai arī tam pietrūkst šomēnes nauda, lai iegādātos tik ļoti steidzami nepieciešamos preci, bet vecāku budžets nespēj apmierināt visas bērna vēlmes? Izeja ir ātrie kredīti, kuri šobrīd ir pieejami jau no 18 gadu vecuma. Aizdevēji ir apzinājušies, ka jaunība, mazs darba stāžs vai ienākumu avotu uzrādīšanas neiespējamība nedrīkst būt šķērslis jaunietim dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tādēļ sniedz jauniešiem iespēju saņemt ātros kredītus.

Latvijā ir vairāki nebanku aizdevēji, kuri piedāvā ātros kredītus internetā no pilngadības sasniegšanas – no 18 gadiem, uzskatot, ka patstāvīgi ienākumi ir sākot no 18 gadu vecuma. Ātrie kredīti īpaši labvēlīgi ir jauniešiem, jo ir pieejami bez ķīlas un galvojuma. Turklāt atsevišķi aizdevēji pirmo ātro kredītu piedāvā pat bez procentiem.

Tā kā šobrīd Latvijā ir ļoti daudz ātro kredītu aizdevēju, to piedāvājumos var viegli apjukt. Tādēļ portāls gudriem.lv piedāvā populārāko šāda tipa kredīta izsniedzēju – Opencredit, Credit24, Crediton, Ondo un Extracredit – nosacījumu salīdzinājumus. Gudriem.lv palīdz pārskatāmi salīdzināt ātros kredītus, izvērtējot aizdevumu termiņus, gada procentu likmes un iespējamo pieejamo summu.  Taču, ja jums neapmierina šo kredītu aizdevēju piedāvājumi, varat pats internetā atsevišķi meklēt un salīdzināt ātro kredītu aizdevēju nosacījumus.

Šie ir ļoti „draudzīgi” aizdevēji studentiem vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, pirmo kredītu tie izsniedz bez maksas, otrkārt, neprasa ķīlu vai galvojumu, treškārt, jaunietim nav jāuzrāda nekādi dokumenti, kas apstiprina ienākumu avotus. Un, protams, ātros kredītus var saņemt onlaināun 15 minūšu laikā, kas it īpaši patīk mūsdienu straujajiem jauniešiem.

Lai gan ātras naudas pieejamība šķiet vilinoša, ikvienam kredītu ņēmējam jāatceras, ka lēmums ņemt kredītu jāpieņem, apzinoties savas finanšu iespējas. Neviens aizdevējs nedāvina naudu, tā ir jāatdod. Līdz ar to svarīgi izpētīt visu aizdevēju piedāvājumus un atrast kredītu ar visizdevīgākajiem nosacījumiem, jo procentu likmes, atmaksas termiņš u.c. nosacījumi aizdevējiem, kuri piedāvā ātro kredītu studentiem, ir dažādi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai