Vai uzņēmums Baltcom piedāvā optisko internetu?

2:27 pm by

Optiskais internets jau kļuvis par mūsu dzīves sastāvdaļu, tāpēc telekomunikāciju uzņēmumi rūpējas par tā nodrošinājumu. To vidū, bez šaubām, ir arī Baltcom. Un taču ir pašsaprotami, jo optiskais internets ir ātrākais un modernākais interneta veids Latvijā, kā arī viens no ātrākajiem interneta veidiem pasaulē.

Optiskā interneta lietošanas iespējas izvēlas arvien vairāk cilvēku. Tam kļūstot pieprasītākam interneta lietotāju vidū, arī viens no zināmākajiem elektronisko sakaru nodrošinātājiem Latvijā „Baltcom” ievieš optisko tīklu ātrākam interneta pieslēguma nodrošinājumam. Turklāt „Baltcom” piedāvā ne jau vienkārši optisko internetu, bet gan mežonīgu internetu!

baltcom internets

Atšķirībā no citiem optiskā interneta sniedzējiem, pirms trim gadiem „Baltcom” izbūvēja pilnīgi jaunu, Latvijā vēl nebijušu multifunkcionālu datu pārraidi, kas darbojās un joprojām darbojas uz NGN jeb nākotnes paaudzes tīkla (Next Generation Network) tehnoloģiju. Ieguldījums nepievīla, jo pašlaik tas nodrošina vienu no visātrākajiem interneta pieslēgumiem Latvijas tirgū, kā arī garantē vienotu, nepārtrauktu un vienlaicīgu visu veidu balss, video un citu datu pārraidi un apmaiņu.

„Baltcom” optiskā interneta maksimālais ātrums ir līdz simts megabitiem sekundē, kas ļauj īsā laikā pārraidīt ļoti lielus datu apjomus. Praksē pierādījies, ka šāds ātrums apmierina pat visprasīgāko interneta lietotāju vajadzības. Turklāt „Baltcom” NGN interneta tīkls daudz mazāk, nekā ierastie tīkli, ir pakļauts negaisu, zibens un īslaicīgu elektrības zudumu ietekmei.

baltcom internets

Mazsvarīgi arī nav tas, ka „Baltcom” nejauc galvu ar dažādiem un jaunam lietotājam grūti izprotamiem tarifu plāniem. „Baltcom” interneta piedāvājumam ir ļoti vienkārši saprotams viens tarifu plāns – visur pieejams maksimālais interneta ātrums par 9,10 latiem mēnesī. Turklāt interneta pakalpojumu iespējams iegādāties komplektā ar televīziju un/vai tālruni, ar attiecīgu ikmēneša abonēšanas maksu no 9,90 latiem vai 11,90 latiem.

Vienīgā sliktā ziņa ir tā, ka pagaidām optisko internetu „Baltcom” spēj piedāvāt saviem klientiem tikai Rīgā, Jēkabpilī un Jelgavā. Taču priecē tas, ka telekomunikāciju uzņēmums sola strādāt pie NGN tīkla pieejamības paplašināšanas. Attīstības projektu īstenošanai „Baltcom” ir piesaistījis visai lielas investīcijas. Ar to palīdzību uzņēmums gada laikā plāno trīskāršot optiskā tīkla sasniegto mājsaimniecību skaitu un līdz 2015.gadam kļūt par Baltijas lielāko interneta pakalpojumu zīmolu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Tags

Share This