Vanna vai duša – lielā dilemma!

6:00 am by

duškabīnes cenaPatiesībā, var jau uzskatīt, ka tas ir smieklīgs jautājums, tomēr izdomāt – vannu vai dušas kabīni, patiesībā ir gana sarežģīti. Pirmkārt – telpas ne vienmēr ir tik daudz, lai vannas istabā varētu ievietot abas (kas ir ideālais variants, protams).

Nu ļoti labprāt priecātos, ja mājoklī būtu gan vanna, gan dušas kabīne – lai agrajos rītos var ātri ieskriet dušā, noskaloties. Vai tad, kad lielā steiga – nomazgāties ātri dušā, negaidot, kad satecēs nepieciešamais ūdens daudzums vannā.

Savukārt vakaros, kad tā vien gribas relaksēties pēc garas darba dienas, atjaunot enerģijas krājumus un paradīt kaut ko – tikai sev, vanna (silta, pilna ar smaržīgām putām, kādu aromātisku sveci maliņā un glāzi vīna) – lūk īsts sapnis. Bet realizēt grūti.

Otrkārt – labas, kvalitatīvas duškabīnes cena nemaz nav tik zema. Tāpat, arī vannas (tādas, kā gribētos), cena nav no mazajām. Un, ja ne tikai telpas ierobežojums ir problēma, arī naudas maciņa biezums var būt traucēklis tam, lai izdotos realizēt sapni, par abām „mazgāšanās ierīcēm” vienā telpā. Tiesa, te var talkā nākt laiks – sākumā ierīkot vienu, pēc tam – otru, kad parādās papildus līdzekļi, kamēr telpu tik viegli lielāku nepadarīsi.

Iespējams, pozitīvais aspekts tajā, ka mūsdienās dažas duškabīnes ir tādas, kas spēj teju pielīdzināties vanna (tiesa gan, tāpat jāatrodas tajā vertikāli). Tomēr ir masāžas uzgaļi un ierīces dušas kabīnē, kas ļauj ne tikai ātri nomazgāties, bet arī izbaudīt nelielu relaksāciju. Mani gan tas nemierina un savai vannas telpai meklēju abus risinājumus.

Ja patiešām vēlme ir liela un iespējas (telpas izmēra ziņā) nedaudz ierobežotākas – izvēlējos nelielu vannu (kurā var vismaz izstiepties ar puslīdz saliektiem ceļiem, tomēr tādu, kurā var atlaisties relaksējošākā pozīcijā – tas nekas, ka pēdas nedaudz atbalstās uz vannas malas), un vienkāršu dušas kabīni – nelielu, stūrītī ievietojamu. Šāda duškabīnes cena parasti nav pārāk astronomiska, lai to varētu atļauties, ja vanna ir daudz dārgāka. Lūk – savus sapņus vienmēr vajag censties piepildīt!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai