Uzlabo fizisko formu skatoties televizoru

10:54 am by

Domājot par veselīgu dzīvesveidu un rūpējoties par savu fizisko formu, kā arī taupot naudu un laiku, cilvēki arvien biežāk iegādājas trenažierus, kuru izmantošana uzlabos vingrošanu mājās, sniedzot ātrākus un patīkamākus rezultātus. Tirdzniecības vietās tiek piedāvāti dažādi trenažieri dažādām fiziskās sagatavotības pakāpēm, dažādu muskuļu grupu trenēšanai. Protams, ideālā variantā arī mājās varētu turēt vairākus trenažierus, lai regulāri dažādotu treniņu rutīnu. Tomēr trenažieri nemaksā īpaši lēti, turklāt mēdz aizņemt daudz vietas, tāpēc vairāku iegāde un turēšana mājās var būt apgrūtinoša. Ja no visiem trenažieru veidiem jāizvēlas tikai viens, ieteicams apsvērt velo trenažiera iegādi.

Vingrošana, izmantojot velo trenažieri, dedzina daudz kalorijas, tādā veidā palīdzot atbrīvoties no liekā svara, un nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Vingrot uz velo trenažiera vari jebkurā sev izdevīgā laikā, piemēram, skatoties ik vakara ziņu pārraidi. Tādā veidā nebūs jāmēģina atrast papildus laiks vingrošanai, bet varēsi vingrošanu sakombinēt ar kādu nodarbi, kas jau iekļauta ikdienas rutīnā.

Velo trenažieru klāsts ir gana plašs, iespējams iegādāties vienkāršus velo trenažieru modeļus, gan sarežģītākus modeļus, kas aprīkoti ar dažādām papildus funkcijām.

Velo trenažieris  HMS ONE W7207 ir ļoti vienkāršs modelis, kam ir rotācijas joslu sistēma bez spararata, regulējama pretestība, regulējams augstums, dators, kas norāda laiku, ātrumu, distanci un sadedzinātās kalorijas.

HMS ONE W7207

Savukārt velotrenažieris Kettler Golf P ir sarežģītāks modelis. Trenažierim ir 15 grūtības pakāpes, kā arī regulējams sēdekļa augstums un slīpuma leņķis, kas padarīs treniņus intensīvākus. Rokturi iebūvētais pulsa sensors, kas mēra jūsu pulsu, palīdzēs kontrolēt slodzi. Velo trenažieris ir aprīkots ar datoru, kas norāda laiku, distanci un ātrumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This