VIADRUS HERCULES U 22 apkures katli

1:24 pm by

apkures katli viadrusJaunā dizaina VIADRUS Hercules U 22 apkures katli ar cieto kurināmo jums nodrošinās iespēju apsildīt gan lielu savrupmāju, gan mazākas telpas, piem., ģimenes Līvānu tipa māju ar platību 80m2. Eiropā šie čuguna apkures katli ir ļoti izplatīti un šobrīd ir uzstādīti nu jau vairāk kā 200’000 mājās un telpās. VIADRUS Hercules U 22apkures katli ir īpaši arī ar to, ka ir diezgan vienkārši tos pārveidot un kā kurināmo izmantot gāzi/šķidrā kurināmo. Apkures katli ir ar mazām skursteņa vilkmes prasībām, tos ir ērti un viegli lietot, izmantojot regulēšanas elementus.

Apkures katlu jauda : 11,7-58,1kW

Kurināmais materiāls: Ogles, malka vai skaidu briketes

Kādas ir jaunā dizaina apkures katla VIADRUS HERCULES U 22 priekšrocības?

  • Katlu viegli ir uzstādīt un apkalpot jebkurā sistemā ;

  • Apkures katliem ir 5 gadu garantija ;

  • Zemas skursteņa vilkmes prasības;

  • Jaudu diapazons, kas ļauj izvēlēties apkures katlu pielāgotu tieši jūsu telpu platībām;

  • Kurtuves atvērums ir īpaši liels, kas ļauj ievietot malku diametrā līdz pat 22 cm;

  • Drošības elementi un katla regulēšana ir droša, neradot iespējas gūt jebkādas traumas;

  • Čugunu katlu kalpošana ir daudz ilgāka par parastajiem apkures katliem un pie pareizas eksplutācijas un apkopes var sasniegt vairākus desmit gadus.

Viadrus čuguna centrālapkures malkas katls Jums kalpos krietni ilgāk par kādu no metāla apkures katliem. Šos apkures katlus Jūs varēsiet izmantot desmitiem gadu, nodrošinot siltas telpas par zemām izmaksām. Apkures katlu kurināmo elementu izvēles variācijas nodrošinās Jums arī iespēju vienmēr atrast lētāko, ekoloģiskāko vai efektīvāko kurināmo, izvēloties star koksni vai oglēm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai