Viasat digitālā televīzija katrā istabā

9:39 am by

Kad loga rūtis klāj mežģīņotās leduspuķes un aiz tām baudāms sniegpārsliņu valsis, bet pašiem ziemīgajā spelgonī sārti uzzied vaigi un nosalst degungali, ik vakaru pēc darba vai skolas gaitām gribas tverties siltumā un omulībā. Apcerot ideālu vakarēšanu Ziemassvētku gaidīšanas laikā, prātā nāk ērta ieritināšanās dīvānā ar siltām, vecmāmiņas adītām zeķēm kājās, ap pleciem uzsegts mīksts pleds, rokās kūpoša tējas krūze un televizorā tiek baudīta aizraujoša filma. Ģimenes cilvēkiem šāds rimts vakars un iespēja pārvaldīt televīzijas pulti šķiet gluži kā pasaka.

Viasat digitālā televīzija

Digitālās televīzijas operators „Viasat” pasaku pārvērtis īstenībā, šajos Ziemassvētkos parūpējoties par īpaši omulīgiem vakariem jūsu mājās. Tagad ikviens „Viasat” digitālās satelīttelevīzijas lietotājs var izbaudīt savu sapņu piepildījumu – ja mājās ir vairāki televizori (ja nav – ir taču Ziemassvētki, dāvanu laiks. Televizors būs neaizmirstama dāvana ģimenei), „Viasat” televīziju var pieslēgt katram no tiem, ļaujot tētim, mammai un bērniem skatīties savu iemīļoto un interesējošo pārraidi vai filmu.

„Viasat” pakalpojumu „Viasat televīzija katrā istabā” atzinīgi novērtējuši daudzi klienti. Īpaši ērts tas šķiet ģimenēm, kurās nereti mājas omulību izjauc cīņa par televizora pulti. Vienlaicīgi vienā istabā skatīties romantisku filmu, bet otrajā – nervus kutinošu hokeja spēli, tā ir iespēja ar unikālu izvēles brīvību. Lai šāda brīvība – katrā no televizoriem skatīties tieši to, ko vēlies – būtu pieejama, katram televizoram nepieciešams pieslēgt savu dekoderu. „Viasat” piedāvā iespēju vienlaikus pieslēgt līdz pat četriem dekoderiem.

Turklāt klients var izvēlēties, kādu no trim dekoderiem pieslēgt savā mājoklī. Viasat Plus HD ir augstas izšķirtspējas dekoders ar EPG un PVR funkcijām. Tas gan klientam maksās 40,50 latus. Taču var izvēlēties arī bez maksas dekoderus, piemēram, Viasat HD dekoderi, kas nodrošina un pārraida HD kvalitātes signālu, vai Standarta dekoderi ar vecāku slēdzenes funkciju, kas ļauj kontrolē, ko skatās bērni.

Jānorāda, ka šo lielisko pakalpojumu var pieteikt tikai kopā ar Viasat Zelta vai Viasat Sudraba televīzijas kanālu paketi, kas piedāvā daudzus aizraujošu filmu, sporta, izklaides, bērnu un ziņu kanālus.

„Viasat” ziemu padarījis par pasakainu gadalaiku. Ziema vēl nekad nav bijusi tik silta un omulīga, kā esot kopā ar „Viasat”.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This