Viasat HD televīzijas kanālu piedāvājums

5:12 pm by

Digitālā televīzija dod iespēju katram būt savas dzīvojamās istabas kinoteātra īpašniekam. Īpašu baudījumu prasīgajam skatītājam sniegs HD kanāli, kas izceļas ar kvalitatīvo attēlu un skaņu. Piedzīvo savu iecienīto atlētu kustības tuvplānā, klausies koncertus labākā kvalitātē nekā esot klātienē arēnā – nebijušas sajūtas piedāvā Viasat HD televīzijas kanāli.

No visiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem Viasat atšķiras ar īpaši kvalitatīvu programmas saturu. Operators piedāvā dažādas televīzijas paketes, tostarp arī HD kanālus.Tie Viasat Platīna paketē ir iekļauti bez maksas, bet par mēneša abonementa maksu ir pieejami arī Viasat Zelta paketē. Ir iespējams atsevišķi abonēt vienu no kanāliem par Ls 3 mēnesī vai arī ņemt visu piedāvājumu. Viasat HD piedāvājumā ir divi NationalGeographic kanāli, ar dzīvīgiem un krāsām bagātiem dabas, vēstures un ceļojumu raidījumiem. MTV Live kanāls, kurā 24 stundas piedzīvot labākos koncertus, nesenos festivālus un jaunos video klipus. Viasat Premjerlīgas kanāls un Viasat Motorsporta kanāls, kurā vērojamas „Formula 1”, „MotoGP”, „NascarSprintCup”, „Speedway Grand Prix” un citas motorsporta sacīkstes.Un nakts seansā pieaugušajiem – divi Penthause kanāli.

Lai skatītos HD kanālus, būs vajadzīgs īpašs dekoders. Viasat piedāvā Viasat HD dekoderi, kas ļaus kvalitatīvi saņemt HD pakalpojumus – DolbyDigital skaņu, skatīt TV programmu, unļauj vecākiem nobloķēt bērniem neparedzētās programmas un veikt citas interaktīvas darbības. Otrs dekoders ir Viasat Plus HD, kas tiek papildināts EPG un PVR funkcijām, lai vislabāk uztvertu Full HD pakalpojumu. Bez iepriekšminētajām funkcijām bonusā nāk raidījumu ierakstīšanas un attīšanas un pauzes funkcijas.

Šobrīd HD dekoderu uzstādīšana ir bez maksas. Lai pieteiktu meistaru, klientiem ir jāzvana 8686 vai arī jāpiesakās savā Viasat kontā. Dekoderu uzstādīšanas instrukcijas ir meklējamas sadaļā – klientiem. Komplektā ietilpst televīzijas pultis un koda kartes.

HD kanāli dos izbaudīt klātbūtnes efektu. Doties medībās Āfrikas džungļos, nepametot savu drošos un mīksto dīvānu. Mūsdienās, kad televīzijas funkcijas ir pārņēmis internets, piedāvājot milzīgus filmu, ziņu un citu interaktīvo video arhīvus, televīzija HD kvalitātē ir vislabākā izvēle!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This