Viasat televīzijas piedāvājums jaunajiem klientiem

2:34 pm by

Viasat jaunajiem klientiem piedāvā izvēlēties vienu no četrām kanālu paketēm – Starta, Sudraba, Zelta vai Platīna. Starta kanālu paketē ir iekļauti labākie informatīvie un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti. Nepieciešamais aprīkojums paketē iekļauts bez maksas. Starta kanālu paketes cena ir 5.90 Ls mēnesī. Slēdzot līgumu, ir jāmaksā 15.00 Ls par uztvērēju.

Sudraba kanālu paketē ir iekļauti labākie izklaides, dokumentālie un bērnu kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti. Nepieciešamais aprīkojums paketē iekļauts bez maksas. Sudraba kanālu paketes abonēšanas maksa ir 7.90 Ls mēnesī, ja līgums tiek slēgts uz divdesmit četriem mēnešiem. Šāda abonēšanas maksa paredz arī automātiskā maksājuma līguma slēgšanu, pretējā gadījumā abonēšanas maksa ir 9.50 Ls mēnesī.

Zelta kanālu paketē ir iekļauti labākie filmu, sporta un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijas teritorijā ar ideālu attēla un skaņas kvalitāti. Nepieciešamais aprīkojums paketē iekļauts bez maksas. Zelta kanālu paketes abonēšanas maksa ir 15.50 Ls mēnesī, slēdzot līgumu uz divdesmit četriem mēnešiem, kā arī slēdzot automātiskā maksājuma līgumu.

Platīna kanālu paketē ir iekļauti labākie filmu, sporta, izklaides kanāli, HD un pat kanāli pieaugušajiem ar ideālu skaņas un attēla kvalitāti. Komplektā iekļauts arī nepieciešamais aprīkojums diviem televizoriem. Platīna kanālu paketes abonēšanas maksa ir 24.95 Ls mēnesī, slēdzot līgumu uz divdesmit četriem mēnešiem, kā arī slēdzot automātiskā maksājuma līgumu.

Jaunajiem klientiem Viasat piedāvā arī pakalpojumu Viasat TV un internets. Šajā komplektā ir iekļauti izcilākie filmu, sporta un izklaides kanāli, kas pieejami visā Latvijā, kopā ar ātru un stabilu mobilo internetu. Viss nepieciešamais aprīkojums gan televīzijai, gan internetam paketē iekļauts bez maksas. Viasat TV un interneta abonēšanas maksa ir 19.99 Ls mēnesī, slēdzot līgumu uz divdesmit četriem mēnešiem, kā arī slēdzot automātiskā maksājuma līgumu.

Papildus šīm kanālu paketēm, Viasat piedāvā abonēt arī erotisko kanālu Private Spice tiem klientiem, kas nolēmuši kļūt par Viasat Zelta kanālu paketes abonentiem, kā arī HD kanālu paketi, kurā iekļauti augstas izšķirtspējas (HD) kanāli.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This