Virszemes TV, virszemes televīzija

9:10 am by

Televīziju skatās visas paaudzes. Ja vērtējam televīzijas pieslēgumus Latvijā, tad populārākais pieslēguma veids noteikti ir Virszemes televīzija. Virszemes TV pakalpojumu ziņā būtiski izceļas Lattelecom, jo piedāvā kombinēt dažādas tematiskās pakas. Lattelecom Virszemes TV Jūs patīkami pārsteigs ar kanālu daudzveidību un pakalpojuma izmaksām. Viens no labākajiem Lattelecom piedāvājumiem ir Ekonomiskā paka, kurā būs pieejami paši labākie kanāli. Summa ar ko Jums būs jārēķinās šajā gadījumā būs sākot no 4,36 Ls mēnesī. Protams, ikvienam ir iespēja izvēlēties arī kādu no tematiskajām pakām (Zinātnes, Sporta, Filmu un izklaides, Bērnu un jauniešu vai citas), papildus par šādu pakalpojumu būs jāmaksā vien 2,20 Ls, tad katram būs ko skatīties – gan lieliem, gan maziem, gan jauniem un veciem. Ikvienam interesentam ir unikāla iespēja visas šīs pakas abonēt kopā un tas ir ievērojami izdevīgāk. Par virszemes TV pakalpojumiem Jums nebūs jāmaksā papildus maksa, ja izvēlēsieties lietot bezmaksas pakas pakalpojumus(tajā iekļauti četri bezmaksas kanāli).

virszemes televīzija

Virszemes TV nodrošina ar ļoti labu attēla kvalitāti, ja signāls būs pieejams, tad kvalitāte nemainīsies atkarībā no uztveršanas apstākļiem. Turklāt vienā frekvenču joslā ir iespējams izvietot vairākus kanālus. Tomēr šim pieslēgumam ir arī savi trūkumi – pavisam vāja signāla gadījumā attēls nerādīs nemaz. Daži par trūkumu uzskata arī aparatūras izmaksas, kas ne visiem šķiet pieņemamas. Protams, lai saņemtu virszemes TV pakalpojumus Jums būs nepieciešams dekoderis, ko var gan īrēt, gan iegādāties savā īpašumā. Nevar aizmirst arī par iespēju abonēt kādu no komplektiem, kuros virszemes televīziju var apvienot ar citiem elektronisko sakaru labumiem.

Virszemes TV

Lattelecom savā mājas lapā piedāvā unikālu iespēju pārliecināties par izvēlētā TV pakalpojuma pārklājumu konkrētajā teritorijā. Bez Latelecom, digitālā TV ir pieejama VIASAT, IZZI, Baltcom un citās kompānijās. Ja Tev, skatoties TV svarīga ir kvalitāte, tad digitālā TV būs tieši laikā.

virszemes televīzija

Nedaudz par tehnoloģisko pusi, virszemes TV skatīšanās notiek digitālajā formātā, tas nozīmē, ka visi dati, pirms pārraidīšanas saņēmējam tiek nokodēti ar vieninieku un nullīšu virkni pēc kādas konkrētas metodes jeb algoritma, kas signāla saņēmēja galā, ar dekodera palīdzību, tiek atkal pārvērsti par bildi un skaņu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This