Virtuves dvieļu serviss – Berendsen

10:14 am by

Viens no pakalpojumiem, ko uzņēmumu ikdienas uzlabošanai piedāvā Berendsen, ir virtuves dvieļu serviss. Tas ir lielisks veids, kā jebkurā uzņēmumā, kafejnīcā, bārā vai citur nodrošinātu vienmēr tīrus un sausus dvieļus. Šis pakalpojums ir pieejams salīdzinoši neilgu laiku, tomēr tas jau sevi pierādījis, kā efektīvu, ērtu un vienkāršu veidu, lai rūpētos par tīrību.

Virtuves dvieļu serviss – Berenmdsen ir pakalpojums, ko uzņēmums „Emblēmu Paklāju Serviss” (EPS) saviem klientiem piedāvā no 2010. gada. Virtuves dvieļu serviss iekļauj īpašu virtuves dvieļu nomu, mazgāšanu un nomaiņu vienu reizi nedēļā, atļaujot uzņēmuma darbiniekiem rūpēties par citām lietām, nevis to, lai virtuvē vienmēr būtu tīri un sausi dvieļi.

Virtuves dvieļu serviss lieliski noder ikvienam uzņēmumam, kur darbinieku ērtībām ir ierīkota virtuve. Īpaši piemērots šis pakalpojums ir kafejnīcās, restorānos un bāros, kur virtuves dvieļi nepieciešami trauku slaucīšanai un citām vajadzībām.

Berendsen piedāvātie virtuves dvieļi ir izgatavoti no kokvilnas, tie ir pilnīgi dabīgi. Kā jau zināms, kokvilnai piemīt īpaša mitruma uzsūktspēja, tieši tāpēc šie dvieļi ir lieliski piemēroti trauku slaucīšanai. Tāpat tie ir neaizvietojami stikla un ēdamrīku pulēšanai, jo to materiāls neatstāj baltas vai krāsainas pūkas uz pulējamās virsmas.

Virtuves dvieļu serviss – Berendsen ne tikai ievērojami atvieglos jūsu ikdienu, bet arī palīdzēs ietaupīt laiku un līdzekļus, kas būtu nepieciešami, lai iegādātos dvieļus un tos mazgātu, žāvētu un koptu pašu spēkiem. Jums atliek tikai pieteikties pakalpojumam, vienoties par nosacījumiem un EPS speciālisti parūpēsies, lai jums par šīm lietām nav jāuztraucas.

Ar virtuves dvieļu servisa – Berendsen palīdzību jūs iegūsiet:

  • Ļoti augstas kvalitātes kokvilnas dvieļus;
  • Virtuvē vienmēr būs tīri dvieļi;
  • Augstākus tīrības standartus telpās;
  • Mazākas kopējās izmaksas.

Virtuves dvieļu serviss – Berendsen ir pieejams ne tikai Rīgā, bet arī citur Latvijā, sniedzot ikvienam iespēju saņemt augstas kvalitātes pakalpojumus, kas ievērojami uzlabo iedzīvotāju ikdienu. Plašāka informācija ir pieejama uzņēmuma piedāvāto virtuves dvieļu servisu – Berendsen pieejama mājas lapā berendsen.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This