Vivus kredīta aizdevums

10:07 am by

Gadījumos, kad nepieciešams izdevīgs un vienkārši noformējams kredīta aizdevums, Vivus ir labākais sabiedrotais. Ar Vivus Jūs varat saņemt līdz pat 1000 latiem lielu aizdevumu tikai 15 minūšu laikā. Lai to saņemtu, Jums nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu un visas nepieciešamās darbības Jūs varēsiet veikt internetā pat neizejot no mājām.

Vivus kredīta aizdevums ir viens no nedaudzajiem ātrajiem kredītiem, kura maksimālais pieejamais apmērs pārsniedz dažus simtus latu. Ar Vivus Jūs varat aizņemties līdz pat 1000 latiem. Tiesa, ne visiem kompānijas klientiem ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs. Vivus kredītlimitu nosaka individuāli katram klientam, ņemot vērā tādus faktorus kā personas ienākumi, iepriekšējā sadarbība ar aizdevēju un citus.

Vivus aizdevums ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem. Klients, piesakoties aizdevumam, pats var izvēlēties, cik ilgā laikā to atmaksāt. Izvēloties atmaksas termiņu, ir jāņem vērā, ka aizdevums, kas atmaksāts ilgākā laikā, kopumā izmaksās vairāk, bet lielāki ikmēneša maksājumi būs aizdevumam ar īsu atdošanas termiņu.

Vivus kredīta aizdevums ir ļoti vienkārši noformējams. To ir iespējams saņemt:

  • 15 minūšu laikā;
  • Bez ķīlas un bez galvojuma;
  • Neizejot no mājām.

Parasti aizdevuma noformēšana un saņemšana pie Vivus aizņem vien 15 minūtes, jo nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes un doties uz banku iesniegt dokumentus. Jums nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu, kas parasti sarežģī un paildzina kredīta noformēšanu. Ķīlas un galvojuma noformēšana var aizņemt pat vairākas dienas.

Uz Vivus mājas lapu->>

Visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu aizdevumu, Jūs varat veikt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu un mobilo tālruni. Jums nevajadzēs doties uz banku vai citu kredītiestādi – atliek tikai apmeklēt Vivus mājas lapu un, sekojot norādēm, veikt reģistrāciju un pieteikties aizdevumam. Reģistrāciju ir nepieciešams apstiprināt, izmantojot mobilo tālruni, kā arī pārskaitot viena santīma lielu reģistrācijas maksu uz Vivus kontu.

Reģistrācijas maksas mērķis ir sniegt iespēju pārliecināties par kredītņēmēja personību un padarīt ātro aizdevumu drošu – kredītu var saņemt tikai bankas konta īpašnieks un iespēja aizņemties uz svešas personas vārda ir izslēgta.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This