Vivus.lv – daži klikšķi datorā un nauda būs jūsu kontā

9:13 pm by

Viens no ātrākajiem un ērtākajiem veidiem, kā saņemt aizdevumu internetā ir Vivus kredīts. Tas sniedz iespēju saņemt aizdevumu līdz pat 1000 latiem tikai dažu minūšu laikā, tādejādi taupot laiku un enerģiju. Būtiski, ka aizdevums pie Vivus ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, ļaujot naudu saņemt vēl vienkāršāk.

Vivus kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams noformēt internetā. Tā maksimālais apmērs ir līdz 1000 latiem. Katram klientam kredītlimitu nosaka individuāli, balstoties uz iepriekšējo sadarbību ar aizdevēju, kā arī citiem faktoriem. Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz pat 24 mēnešiem, kas ļauj sadalīt aizdevuma atmaksu vairākos maksājumos, tādejādi samazinot ikmēneša izdevumus kredītsaistību segšanai.

Vivus kredītsVivus kredīts patiešām ir ļoti vienkārši noformējams. Lai to saņemtu, ir jāveic trīs pavisam vienkārši soļi:

     • Jānorāda vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš;
     • Jāveic reģistrācija (Reģistrējies šeit);
     • Jāsaņem nauda bankas kontā.

Prasti kredīta noformēšana aizņem vien dažas minūtes un naudu iespējams saņemt 15 minūšu laikā. Reģistrāciju ir jāapstiprina, pārskaitot vienu santīmu uz Vivus kontu. Tas nepieciešams, lai kompānija varētu pārliecināties par klienta personību un iegūtu precīzus bankas konta datus. Tāpat reģistrācijas maksas pārskaitīšana nodrošina, ka nav iespējams pieteikties aizdevumam, izmantojot svešu vārdu.

Aizdevums pie Vivus ir pieejams bez ķīlas un galvojuma vai citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas, kas parasti paildzina un sarežģī aizdevuma noformēšanu.

Tā kā Vivus strādā katru dienu, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas, no pulksten 7.00 līdz pulksten 24.00, aizdevums ir pieejams tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Pieteikties kredītam var arī ārpus kompānijas darba laikā, šādā gadījumā aizdevuma pieteikumu izskatīs nākamajā dienā no paša rīta un pozitīvas atbildes gadījumā uzreiz arī pārskaitīs naudu uz jūsu bankas kontu.

Vivus kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizdevuma saņemšanai ir nepieciešams mobilais tālrunis, bankas konts un e-pasts. Kredītu neizsniedz personām, kam ir pārkāptas parādsaistības vai arī kavēti kredīta maksājumi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This