Ziemas riepas interneta veikalā 220.lv no 23 latiem

6:01 pm by

ziemas riepas 220.lvDrošība, stabilitāte un vadāmība – tie ir ikviena autobraucēja galvenie nolūki automašīnas aprīkošanai ar ziemas riepām. Latvijas ziemas apstākļos kārtīgas ziemas riepas ir neaizstājamas. Lietderīgi atcerēties, ka kritiskās situācijās pat daži centimetri var būt izšķiroši, lai izvairītos no avārijas.

Tuvojoties ziemas mēnešiem savus spēkratus auto īpašnieki aprīko ar ziemas riepām, tādējādi būdami droši par savām pozīcijām uz brauktuvēm dažādos, ziemai tipiskos apstākļos. Ziemas riepas nodrošina prognozējamu vadāmību un padara braukšanu komfortablāku pat uz apledojušiem vai piesniegušiem ceļiem.

Ziemas riepas apgrūtinātas braukšanas apstākļos saglabā stabilitāti speciāli izstrādāta gumijas sastāva un protektora raksta dēļ. Salīdzinot ar vasaras riepām, ziemas riepas ir mīkstākas, ar robustāku profilu un smalkiem iegriezumiem, ko gudri sauc par lamelēm, protektora blokos. Tādējādi tiek nodrošināta maksimāla saķere ar sniegotiem un apledojušiem ceļiem. Ziemas riepas savas labākās īpašības parāda, kad dzīvsudraba stabiņš termometrā ir noslīdējis zem plus piecu grādu atzīmes.

Ziemas riepas ir nopērkamas dažādās tirdzniecības vietās un par dažādām cenām, atkarībā no to ražotāja, profila, īpašībām un citiem parametriem. Mūslaiku modernajā tehnoloģiju gadsimtā ziemas riepas nopērkamas arī internetā, tostarp Latvijā plaši zināmajā interneta veikalā 220.lv. Tur esošais ziemas riepu piedāvājums nudien ietver lielu izvēli ikvienam auto īpašniekam. Turklāt šajā interneta veikalā ziemas riepas iegādājamas par ļoti pievilcīgām un draudzīgām cenām – sākot no 23 latiem. Jānorāda gan, ka šī cena veidojusies iespaidīgas atlaides ietekmē. Šī neticami lētā cena šobrīd grezno Reifen NordFrost 3 radžojamu, augstas kvalitātes ziemas riepu no Vācijas. Šis riepas modelis ir labs kvalitātes un cenas apvienojums. Riepai ir lieliska saķere ar dažādām sniega virsmām un tās protektora augstums ir 11 mm. Turklāt interneta veikals 220.lv klients līdz ar veikto šo riepu pirkumu iegūs arī divu gadu garantiju.

Par 23 latiem interneta veikalā 220.lv nopērkams arī šī paša – Reifen – zīmola ziemas riepas modelis NordFrost 5. Tā ir riepa bez radzēm. Šīs riepas diska diametrs ir 14 collas, riepas platums – 185 milimetri, savukārt profils 65. Ziemas riepu piedāvājumu skatīties ŠEIT!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This