4 lietas, no kā jāizvairās, meklējot dzīvokli

8:28 am by

patēriņa kredīts privātpersonāmJauna mājokļa meklēšana vienmēr ir atbildība. Neatkarīgi no tā – dzīvesvietu plānots pirkt vai īrēt, svarīgi izvērtēt savas vēlmes, vajadzības, finansiālās iespējas, kā arī nekustamā īpašuma tehnisko stāvokli, vēsturi un citus būtiskus aspektus. Lai piemērotāko dzīvokli atrast būtu vienkāršāk, piedāvājam 4 lietas, no kā šajā procesā jāizvairās.

Troksnis

Viens no būtiskiem aspektiem, izvēloties dzīvesvietu, varētu būt trokšņu līmenis tajā.  Lai novērtētu reālo situāciju, vislabāk dzīvokļa apskati sarunāt pēc darba laika beigām, kad kaimiņi, visticamāk, būs mājās – tā varēsiet noteikt, cik plānas ir sienas un cik skaļi kaimiņi klausās mūziku. Tāpat novērtējiet arī apkārtnē esošo trokšņu līmeni – cik tuvu dzīvesvietai ir galvenā iela, dzelzceļš un zeme, kas laika gaitā varētu kļūt par būvlaukumu.

Ja iespējams, aprunājieties ne tikai ar dzīvokļa īpašnieku, bet arī kaimiņiem. Arī viņi var sniegt daudz vērtīgas informācijas par dzīves apstākļiem šeit. Tas viss Jums palīdzēs pieņemt pareizu lēmumu.

Neiekļaušanās budžetā

Sākot jaunās dzīvesvietas meklējumus, svarīgi noteikt budžetu. Vērtējot savas finansiālās iespējas, jāņem vērā visi izdevumi, kas varētu rasties, tostarp arī pārcelšanās izmaksas.

Dažkārt neplānotus tēriņus var palīdzēt segt patēriņa kredīts privātpersonām, ko salīdzinoši vienkārši noformēt internetā. Tam nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, turklāt kredīta pieteikuma izskatīšana notiek dažu minūšu laikā – ar noteikumu, ka pieteikums izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams dators un internets, mobilais telefons, bankas konts. Jāizvērtē arī sava atbilstība aizdevēja noteiktajām prasībām. Pirms aizņemšanās vienmēr svarīgi izvērtēt savu maksātspēju un aizņemties tikai tik, cik nepieciešams.

Ja dzīvesvietu grasāties īrēt, atcerieties, ka īres maksa nav vienīgie tēriņi, ar ko jārēķinās. Svarīgi iepazīties arī ar mājokļa uzturēšanas izmaksām – komunāliem maksājumiem, apsaimniekošanas maksu un citiem tēriņiem, kas radīsies.

Neparedzama stāvvieta

Neatkarīgi no tā, cik lielisks ir dzīvoklis, būs diezgan briesmīgi, ja Jums būs jāpavada 30 minūtes dienā, lai atrastu vietu, kur novietot automašīnu. Tādēļ aplūkojiet mājas apkārtni un pārliecinieties, ka tur ir vieta arī Jūsu spēkratam.

Pārāk maz vietas lietu uzglabāšanai

Ja Jūsu potenciālajam dzīvoklim ir mazi skapīši un nav papildu vietas mantu uzglabāšanai, padomājiet par to, kur novietosiet savas lietas. Varat iegādāties plauktus un skapīšus, taču pirms tam jāpārliecinās, ka mājoklī ir vieta, kur tos nolikt. Pretējā gadījumā dzīvoklis kļūs pārblīvēts vai arī Jums no daļas mantu būs jāatbrīvojas.

Jaunas dzīvesvietas meklēšana nav vienkārša – īpaši, ja ir vēlme atrast ērtu, dzīvesveidam atbilstošu ilgtermiņa risinājumu. Vislabāk dzīvokļa meklējumus uzsākt savlaicīgi, lai izvairītos no steigas un mierīgi varētu izvērtēt visus aspektus, kā arī salīdzināt vairākas iespējas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai