5 stila un modes padomi šai ziemai taupīgajām

2:05 pm by

kredītlīnijaKuram gan no mums nepatīk izskatīties pievilcīgi un moderni. Daudzi cilvēki pat pavada vairākas stundas dienā lasot dažādas modes slejas avīzēs vai meklējot informāciju internetā par to, kas katrā sezonā ir un būs aktuāls.

Mūsdienās pat ir izveidojusies tāda profesija kā modes blogeris – cilvēks, kurš ikdienā informē cilvēkus par aktuālāko modes pasaulē, publicējot dažādus rakstus un fotogrāfijas ar apģērbiem. Lai vai kā, mode prasa upurus, šajā gadījumā – naudu.

Ja vēlies būt moderna un ģērbties pēc jaunākajām modes tendencēm, tad Tev noteikti vajadzēs daudz naudas, jo katru sezonu būs jāiegādājas jauna garderobe. Noteikti, ka arī kredītlīnija (vairāk https://www.ladyloan.lv/aizdevumi/kreditlinija) varētu kļūt par Tavu draugu, gadījumos, kad būs neieciešami papildus līdzekļi. Tomēr ir arī vairāki varianti, kā būt modernai, taču panākt to salīdzinoši taupīgi. Lasi raksta turpinājumu un iepazīsti 5 stila un modes padomus  šajai ziemai, ja esi viena no taupīgajām meitenēm.

  1. Iegādājies jaunus aksesuārus

Ziemā dodoties ārpus mājas, svarīgāk, lai ir silti, nevis stilīgi. Protams, var apvienot abus, bet bieži vien modes tendencēs nav padomāts par to, lai ziemas laikā atrodoties brīvā dabā, būtu patiešām silti un ērti. Ja pagājušā gada ziemas mētelis Tev vēl ir labā stāvoklī un Tev tajā ir ērti un silti, nav nepieciešams tērēt naudu un pirkt jaunu. Tu vari iegādāties jaunus aksesuārus – cepuri, cimdus un šalli, atbilstoši modes tendencēm un efekts būs ļoti labs.

  1. Apmeklē lietoto apģērbu veikalus

Arī lietoto apģērbu veikalos ir ļoti plašs apģērbu klāsts, kur Tu noteikti varēsi atrast sev tīkamo. Turklāt tur daudzas drēbes būs aktuālas noteiktajai sezonai. Atliek tikai pastaigāt pa šādiem veikaliem un pameklēt, noteikti atradīsi, ko modernu. Turklāt, lietoto apģērbu veikalos apģērbs ir daudz, daudz lētāks kā citos veikalos. Tu noteikti ietaupīsi un izskatīsies ne mazāk slikti par tām dāmām, kas apģērbu iegādājušās zīmolu veikalos.

  1. Tieši ziemā ir gada gaidītakie svētki – Ziemassvētki un Vecgada vakars. Tieši šajos svētkos katra vēlas izskatīties īpaši skaisti. Atliek tikai atrast īsto tērpu. Taču, kāda vaina pagājušā gada kleitai? Noteikti nieviens tāpat neatcerēsies, kas Tev bija mugurā pirms gada. Uzliec tikai citus aksesuārus un uztaisi pavisam citādāku frizūru un kopējais tēls būs pilnīgi atšķirīgs no iepriekšējā gada.
  2. Parūpējies, lai skapī vienmēr būtu klasiskās vērtības

Lai kā arī mainītos modes tencences katru sezonu, ir lietas, kas vienmēr būs modē, neatkarīgi no tā, cik ilgi tās jau ir bijušas aktuālas. Internetā noteikti vari atrast informāciju par tām lietām, kuras nekad neizies no modes. Piemēram, melna kleita vienmēr ir bijusi modē, neskatoties uz to, ka tā tika ieviesta jau vairāk kā 50 gadus atpakaļ. Tāpat arī ādas jaka vienmēr būs aktuāla. Vēl pie šīm lietām var minēt baltu blūzi, klasiskas laiviņkurpes, melnu rokassomiņu un citas lietas. Parūpējies, ka šīs lietas atrodas tavā drēbju skapī un Tu vienmēr būsi stilīga.

  1. Jauna frizūra

Mēdz teikt, ka nomainot frizūru, sākas pavisam jauna dzīve. Tad nu padomā, varbūt arī Tu esi gatava mainīt matu krāsu vai griezumu. Uzzini to, kāds griezums un krāsa ir aktuāla šajā ziemā un uz priekšu. Protams, krāsas un griezumi var prasīt lielu uzdrīkstēšanos, jo ne vienmēr tie ir tādi kā ierasts, taču, ja vēlies būt stilīga un vari to atļauties, tad frizūras maiņa var būt tas, kas vajadzīgs.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai