Apdrošināšana tavam auto

8:51 am by

auto apdrosinasanaKatru dienu mēs veicam simtiem, pat tūkstošiem dažādu darbību – sākot ar rītu, kad pamostamies, un, beidzot ar vakaru, kad dodamies gulēt. Lielākā daļa no šīm darbībām jau ir atkārtota simtiem reižu un tik ierasta, ka kļuvusi par ikdienas rituālu, šķiet nekas nepareizs šajā darbībā nekad nevar atgadīties. Piemēram – kafijas dzeršana no rīta. Kā kafija tiek uzvārīta, ielieta krūzītē, nolikta uz galda un tā tālāk. Šādu darbību varam atkārtot vairākus mēnešus pēc kārtas un viss būs lieliski. Tomēr vienā no neskaitāmajiem rītiem varam būt vēl samiegojušies, krūzīti uz galda nolikt ne tā un kafiju izliet, vai vēl vairāk – krūzīti saplēst. It kā simt reizes atkārtota darbība, bet tomēr kādā brīdī kaut kas var noiet greizi – tieši tāpat ir ar negadījumiem.

Ikdienā pārvietojoties ar auto, nepadomājam, ka vienā no mūsu neskaitāmajiem braucieniem var atgadīties kāds negadījums. Paredzēt to nav iespējams. Toties nodrošināties pret to, lai neparedzētais neizraisa dažādas postošas sekas, nodrošināmies laicīgi (krūzītes taču arī mājās ir vairākas). Un nodrošināmies, savu auto apdrošinot. Ne velti OCTA apdrošināšanas polise transportlīdzekļiem ir obligātā. Tas ir viens no veidiem, kā pasargāt gan sevi, gan apkārtējos negadījuma situācijā. OCTA sedz zaudējumus, kas nodarīti cietušās puses mantai un veselībai, un tajā pašā laikā pasargā arī vainīgo transportlīdzekļa vadītāju no izdevumiem, kas citādi viņam būtu jāsedz cietušajai pusei no savas kabatas. Šādu negadījumu cēlonis ne vienmēr ir pārgalvīga braukšana – bieži vien tā var būt arī vienkārša neuzmanība, apstākļu sakritība, laika apstākļi un tā tālāk. Savukārt OCTA polise pasargā no sekām, kas šādos negadījumos var būt gana nepatīkamas.

KASKO auto apdrošināšanu izvēlamies mēs paši – nekā obligāta tur nav. Un nereti tiek lemts, ja reiz ir OCTA, tad KASKO nav nepieciešams. Tomēr – tad kas pasargās negadījumā manu auto? OCTA rūpējas par cietušās puses transportlīdzekli, bet savējo es remontēšu pats. Arī reizēm nekādi mazie izdevumi nesanāk. Tomēr KASKO nav tikai paredzēts šādām situācijām vien. KASKO pasargā no tām sekām, kas radušās sadursmēs ar meža zvēriem, kas nav retums un nodara savu tiesu postījumu auto. Tāpat polise ietver apdrošināšanu auto nozagšanas vai apzagšanas gadījumos. Ja no salona nozagts kas vērtīgs – arī par to parūpējas KASKO. Šī ir tā auto apdrošināšana, kas rūpējas par tieši jūsu auto drošību, kas arī nav mazsvarīgi, ja transportlīdzeklis ir būtiska ikdienas sastāvdaļa.

Vairāk par OCTA apdrošināšanu – http://www.compensa.lv/content_lv/octa.html

Vairāk par KASKO aodrošināšanu – http://www.compensa.lv/content_lv/casco.html

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai