Automašīna īpašiem gadījumiem

3:14 pm by

Esmu dzimis un audzis Rīgā, mitinos klusajā centrā un turpat, 20 minūšu attālumā atrodas mana darbavieta. Gada siltajā sezonā braucu ar divriteni – tas ir lēti un gana ātri, turklāt tādā veidā iespējams saudzēt dabu un uzlabot veselību. Savukārt ziemā parasti pārvietojos ar kājām vai braucu ar sabiedrisko transportu Lai gan autovadītāja apliecība man ir jau vairākus gadus, pašam sava automašīna man nekad nav piederējusi. Gandrīz visur, kur vajag, varu aizbraukt ar velosipēdu vai tikt iešus, līdz ar to personiskais auto man nekādi nebūtu izdevīgs, bez tam nāktos domāt par piemērotu stāvvietu un uztraukties par garnadžiem. Īsāk sakot, vienas vienīgas klapatas.

Tiesa, reizēm automašīna man ir vajadzīga gan darba, gan privātajām vajadzībām. Dažkārt jābrauc uz tikšanos ar klientu attālā pilsētā, jādodas izbraukumā ar draugiem vai arī gadās kāda situācija, kurā bez auto neiztikt. Piemēram, vasaras festivālu laikā, pārvietošanās ar auto nenoliedzami ir daudz ērtāka un izdevīgāka, turklāt tā iespējams braukt kopā ar draugiem, tādējādi padarot pasākumu vēl baudāmāku.

Sixt auto īre

Tādos gadījumos man talkā nāk Sixt auto īre. Manuprāt, ērtākais un drošākais risinājums Latvijā šādām situācijām. Izmantojot auto īri, es varu pakalpojumu pieteikt internetā, kas ir īpaši parocīgi, jo tā jau laikus var uzzināt gan pakalpojuma izmaksas, gan to, vai izraudzītā automašīna vispār ir pieejama. Tāpat ļoti ērti ir arī tas, ka pasūtīto auto iespējams saņemt jebkurā sev ērtā vietā. Rīgā ir ļoti daudz Sixt punktu, līdz ar to katrs var atrast sev tuvāko. Arī nodot pēc tam, kad pagājis lietošanas termiņš, iespējams sev ērtākajā vietā. Piemēram, ja man jābrauc sagaidīt klients, kurš atbraucis ar savu auto, varu noīrēt mašīnu Rīgā, bet atdot, piemēram, Jūrmalā, un atpakaļ doties jau ar klienta auto. Var noīrēt arī busu vai apvidus auto, ja ir tāda nepieciešamība. Sixt izmantoju arī ceļojot, jo nomas punkti atrodami gandrīz visur, kur esmu bijis – tā kā jau zinu nosacījumus un uzticos šim uzņēmumam, labprāt baudu tā servisu arī ārvalstīs.

Velosipēdu un motorelleru noma

Turklāt Sixt piedāvā arī velosipēdu un motorelleru nomu, ko tāpat regulāri izmantojam. Reizēs, kad dodamies izbraukumā, gadās, ka kādam no draugiem nav sava divriteņa. Noīrējot Sixt riteni, viņš tāpat var pilnvērtīgi piedalīties pasākumā, samaksājot par to pavisam nelielu un izdevīgu īres naudu. Bez tam noīrēto riteni var izmantot pat līdz sešām dienām!

Esmu dzirdējis, ka pastāv stereotips – nomāt auto izvēlas tikai ārzemnieki. Droši varu teikt, ka tās ir muļķības – šo pakalpojumu regulāri izmantoju gan es pats, gan citi mani paziņas, kam nav personīgā auto, un tas ikdienā arī nav vajadzī

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai