Hostinga izvēle interneta veikalam

7:43 pm by

Hostinga izvēle ir viena no svarīgākajām lietām, kad tiek izstrādāts jebkāds interneta projekts, jo tieši no hostinga būs atkarīgs tas cik daudzi apmeklētāji varēs vienlaicīgi lietot mājaslapu, cik ātri ielādēsies mājaslapa un cik plašas tehniskās iespējas varēs caur mājaslapu nodrošināt.

Hostings un tā izvēle jo īpaši svarīga ir interneta veikala izstrādāšanā, jo jums ir nepieciešams drošs, ātrs un stabils serveris, kas neatbaidīs potenciālos pircējus. Ir pierādīts, ka pārāk ilgi ielādējoties mājaslapai, jūs pēc katras sekundes zaudējat 10% no saviem potenciālajiem pircējiem.

Kā jūs varat būt drošs, ka jūsu interneta veikals ielādēsies pietiekoši ātri un tas neatbaidīs cilvēkus dēļ lēnās ielādes? Šeit būtu vispirms jāizvēlas stabils CMS (mājaslapas satura vadības sistēma), piem., Virtuemart vai WooCommerce. Kad esat izvēlējušies mājaslapas tehnisko pusi, būtu jāsaprot kas būs jūsu pamata pircējs. Ja tie būs Latvijas iedzīvotāji, tad jums viennozīmīgi vajadzētu izvēlēties hostingu, kas ir izvietots Latvijā. Tāpat būtu svarīgi pameklēt atsauksmes par hostinga pakalpojuma sniedzējiem un papētīt kompāniju vēsturi. Jo vecākas kompānijas un labākas atsauksmes, jo lielākas iespējas, ka jūsu interneta veikals darbosies drošā un ātrā vidē.

Un atcerieties – izvairieties no pārlieku “draudzīgām cenām”! Labu hostingu Latvijā varat sākt meklēt no Ls 2.5 – 3/ mēn.

Hostinga ātrums gan būs atkarīgs ne tikai no tā cik jauns serveris un kāds interneta pieslēgums tam ir pieslēgts, bet arī no cietā diska (HDD) tipa. Visātrākie protams būs SDD diski. Šobrīd Latvijā gan SDD hostingu piedāvā tikai Garmtech un šāda hostinga cena būs Ls 4.95 par 50 Gb brīvās vietas un iespēju izvietot uz hostinga līdz pat 5 domēna vārdiem.

Vienmēr atcerieties arī pārliecināties vai hostinga sniedzējs nodrošina jums nepieciešamo funkcionalitāti un vai par to nebūs jāmaksā papildus, piem., datubāzes izvietošanu vai iespēju veidot rezerves kopijas. Bieži vien hostingu sniedzēji prasa papildus maksu par to,  lai jūs varētu veidot savu mājaslapu php programmēšanas valodā.

Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr jautājiet hostinga sniedzējām un nesteidzieties izvēlēties pirmo hostingu, kas iekrīt acīs – Izvēlieties gudri!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This