Ieguldi mēbelēs, ieguldi labsajūtā!

9:28 am by

Telpas noskaņu un plašumu visvairāk ietekmē mēbeles, kuras izkārtotas tajā. Izvēloties dažādas mēbeļu krāsu paletes, varam pilnībā izmainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles atstās tīru un sterilu iespaidu, kamēr siltu toņu koka mēbeles aicinās cilvēku telpā un iedvesmos atslābināties.

Atkarībā no klientu vēlmēm, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā apbrīnojamu  klāstu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas atrast kāroto jau izgatavotu un ievietotu skatlogā, vienmēr pastāv iespēja izgatavot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, tās pielāgot unikālām vēlmēm. Mēbeļu izgatavošana neaizņem ilgu laiku, tās pieejamas ar ātru piegādi un montēšanu tieši nepieciešamajā telpā. Piedāvājumā arī iebūvējamie skapji pēc pasūtijuma!

Vēlaties radoši izpausties? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Sagatavojiet vēlmju sarakstu par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošināt maksimālu mēbeļu kvalitāti. Patērētājs nosaka mēbeļu izmērus, dizainu, krāsu, kā arī apdares materiālus. Profesionāli konsultanti palīdz izvērtēt, kāda tipa virtuve būs labāka  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Pēc garas darba dienas ir tik patīkami pārnākt mājās un atslābināties karstā vannā! Lai vannošanās būtu pilvērtīga, ir svarīgi iekārtot telpu šīs funkcijas atbalstīšanai. Vienlaicīgi šai telpai jābūt pārdomāti iekārtotai arī steidzīgajiem darba dienu rītiem, kad katra lieka kustība un rušināšanās pa plauktiem iekavē mūsu rīta cēlienu. Vannas istabas mēbeles ir nozīmīgs elements šo funkciju apvienošanā. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību telpas un mēbeļu izmēru proporcijām. Ir tik viegli pārblīvēt mazo telpu ar plauktiem, tādēļ pēc pasūtījuma radītas vannas istabas mēbeles ir lielisks risinājums šai problēmai.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This