Kā darbojas pilna servisa auto līzings

7:45 pm by

Jo straujāks ikdienas ritms, jo vairāk aizdomājamies par to, kā ietaupīt laiku un spēkus, ko vēlamies izmantot sev nozīmīgākām lietām – ģimenei, biznesam un atpūtai. Kā zināms visiem automašīnu īpašniekiem, auto uzturēšanai vajadzīgs ne vien materiāls ieguldījums; tam ir jāziedo arī savs laiks un enerģija. Tieši tādēļ daudziem rodas jautājums, kā varētu samazināt tieši šos laika un enerģijas ‘izdevumus’, lai palielinātu to laika kapitālu, ko varētu atvēlēt citām lietām.

Par laimi, tieši šādiem klientiem ir radīts tāds pakalpojums kā pilna servisa auto līzings, kas būtībā ir sinonīms ilgtermiņa auto nomai.

Kāda ir saistība starp pilna servisa līzingu un auto nomu?

Ilgtermiņa auto noma, jeb pilna servisa auto līzings

Klientiem varētu šķist, ka auto noma un auto līzings ir divi pilnīgi atšķirīgi pakalpojumi. Šāds priekšstats varētu rasties, jo parasti ar auto nomu saistām salīdzinoši īslaicīgus pakalpojumus – piemēram, auto līzings vienām brīvdienām, mēnesim un tamlīdzīgi.

Tāpēc daudziem būs jaunums uzzināt, ka auto noma ir iespējama arī ilgākā laika periodā. Līdz ar to, ilgtermiņa auto noma tiek saukta arī par pilna servisa auto līzingu. Šo pakalpojumu var piedāvāt gan, piemēram, banka, gan arī auto nomas uzņēmumi. Labākās auto nomas kompānijas, kas piedāvā izvēlēties starp dažādiem auto nomas pakalpojumiem, atkarībā no klienta vajadzībām – īstermiņa auto noma vai ilgtermiņa auto noma.

Kādas priekšrocības piedāvā ilgtermiņa auto noma?

Pirmkārt – tā ir brīvība. Brīvība no domām par auto reģistrēšanu CSDD, par apdrošināšanu (obligāto civiltiesisko apdrošināšanu OCTA, kā arī KASKO), nodevām un tehnisko apskati. Visbeidzot, klients var aizmirst arī par laiku, kas pavadīts, izvēloties auto apkopes servisu un veicot auto apkopi. Jā, auto nomas uzņēmums parūpēsies arī par šo nozīmīgo aspektu – veiks nepieciešamos remontdarbus. Turklāt prestiža kompānija šim laika periodam klienta auto, kas atrodas apkopē, aizstās ar citu spēkratu, ko būs iespējams izmantot apkopes laikā. Pie apkopes varētu piederēt, arī, piemēram, auto riepu nomaiņa šādas nepieciešamības gadījumā. Bez šaubām, arī pats klients vienmēr var griezties auto nomas uzņēmumā, ja viņam šķiet, ka ir radusies vēl papildu nepieciešamība pēc kāda apkopes vai cita pakalpojuma.

Šīs izvēles pluss ir nomas maksas stabilitāte. Līdz ar to, klients jau savlaicīgi var rēķināties ar šiem izdevumiem līdz, kamēr vien auto ir ekspluatācijā. Viss, kas paliek viņa pārziņā, ir uzpildīt degvielu! Bez šaubām, klientam ir svarīgi uzdot jautājumu – Kādi ir auto nomas uzņēmuma piedāvātie nosacījumi? Šie noteikumi, kā arī cenas var atšķirties atkarībā no uzņēmuma.

Kas izvēlas ilgtermiņa auto nomu?

Šāda veida auto noma ir pieprasīts pakalpojums uzņēmumu vidū. Ir aprēķināts, ka pagājušajā gadā Latvijā pilna servisa līzingā iegādāti divpadsmit procenti no visiem jaunajiem spēkratiem, ko iepirkuši uzņēmumi. Salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, šis skaitlis ir neliels (piemēram, Nīderlandē vai Beļģijā tie ir pat deviņdesmit procenti; arī citur Eiropā šis pakalpojums ir vairāk pieprasīts), tomēr jāatzīmē, ka vērojams, kā šis pakalpojums kļūst arvien populārāks arī mūsu valstī. Uzņēmumi, kas izvēlas ilgtermiņa auto nomu, to pamato ar izmaksu stabilitāti, kā arī iespēju saņemt visu ar auto nozari saistīto servisu.

Lai arī pastāv gadījumi, kad īstermiņa auto noma noteikti būs vislabākā izvēle, domājot par ilglaicīgu auto izmantošanu, noteikti var apsvērt, vai ilgtermiņa auto noma nebūs visērtākais risinājums. Izvēlētam pie kompetenta pakalpojumu sniedzēja, šādam pakalpojumam jābūt ērtam, kvalitatīvam un klientam pieejamam.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai