Kā iekārtot dārzu, ja Tev ir mazi bērni

8:09 am by

dārza mēbeles interneta veikalā Ir cilvēki, kas siltajos gada mēnešos lielāko daļu laika pavada savos dārzos. Ja arī Tu esi viens no viņiem, taču dārzā iziet atliek arvien mazāk laika, jo Tev ir mazi bērni, tad šis raksts būs paredzēts tieši Tev.

Bērniem ir dažādi vecuma posmi, kuru iespaidā Tev var nedaudz pamainīties ikdienas ritējums un laika pavadīšanas veids. Taču dārzs paver daudz iespēju kā vari tajā būt kopā ar saviem bērniem, arī tad, ja tie ir vēl pavisam mazi.

Atpūtas stūrītis

Ierīko atpūtas stūrīti ēnas vietā, vai vietu, kura pasargāta ar saules sargu, kur gan Tu, gan Tavi bērni var atpūsties un pagulēt diendusu, vai ja Tev ir zīdainis, viņš var spēlēties savā nodabā uz plediņa.

Rotaļu stūrītis

Ja Tev ir bērnu dārza vecuma bērni, tad viņiem noteikti ir vajadzīgas kādas nodarbes. Izveido rotaļu stūrīti, reizēm nav vajadzīgs nekas daudz, pietiks ar smilšu kasti un šūpolēm, un Tu varēsi netraucēti pavadīt laiku dārzā, kamēr mazie spēlēsies.

Pusdieno laukā

Kāpēc vasarā pusdienas katru dienu vajadzētu ēst iekšā, ja to var darīt laukā? Atļauj arī sev atpūsties no ierastās ikdienas, uztaisi pikniku laukā un bērni būs sajūsmā. Vasarā ir tik daudz ko ēst no dārza – ogas, zirņi, zaļumi, dārzeņi. Pievieno nepieciešamās sastāvdaļas un pusdienas būs godam paēstas.

Pusdienojot varat izmantot atpūtas stūrīša plediņu, vai arī ēst pie galda, ja Tev ir dārza mēbeles.

Palūkojies dārza mēbeles interneta veikalā, jo tur pieejami dārza mēbeļu komplekti arī bērniem, īpašā bērnu dizainā, kurus ērti vari izmantot arī iekštelpās.

Radošā iespēja

Ārā vari ļaut bērniem izpausties arī radoši, izmantojot krāsas, ūdeni, spīdumus, plastilīnu, smiltis. Viss būs ērti un viegli nomazgājams un nebūs jāsatraucas par mājas nekārtību.

Iesaisti bērnus darbos

Maziem bērniem ir maza pacietība, taču iespējams ir kādi darbi, kuros tomēr viņus vari iesaistīt, piemēram, salikt tomātus traukā, vai nomazgāt bļodiņā zemenes. Pamēģini, bērniem šādas lietas patīk!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This