Kāda sadzīves tehnika ir tavā vannasistabā?

7:38 am by

Vannasistaba mājā ir ļoti svarīga telpa, kas pilda daudzas funkcijas, bez kurām nevaram iztikt. Tā būtu jāiekārto ērti, pārdomāti, funkcionāli un arī gaumīgi, lai pašiem būtu patīkami tur uzturēties.

sadzīves tehnika Kad es iekārtoju jaunajā dzīvoklī vannasistabu, izvēlējos klasisku un masīvu santehniku, gaumīgus skapīšus un kvalitatīvāko sadzīves tehniku. Labi, ka mūsu vannasistaba ir plaša, nevar salīdzināt ar padomju laika dzīvojamo māju mazajiem kambarīšiem. Dzīvojam jaunajā projektā, kur vannasistaba ir tiešām plaša un ērta.

Tāpēc man nebija jādomā tādi varianti kā veļas mazgājamā mašīna virtuvē vai pat gaitenī, ko esmu redzējusi pie dažiem paziņām, kas dzīvo nelielos dzīvokļos. Sadzīves tehnika, ko ievietojām vannasistabā, bija no uzticamiem ražotājiem.

Šādos jautājumos es vienmēr dodu priekšroku pārbaudītām vērtībām. Iegādājāmies divas elektropreces – veļas mazgājamo mašīnu un veļas žāvētāju. Ja reiz bija vieta, kāpēc gan likt tikai mazgājamo mašīnu? Jau izžāvēta veļa ir liels atvieglojums, jo nav viss balkons un istabas jāpiekarina ar veļu.

Mums ir trīs mazi bērni, tāpēc veļas daudzums ir ievērojams. Žāvētājs patiesībā ļoti atvieglo manu ikdienu un mājas soli. Abas ierīces vīrs pasūtīja interneta veikalā, kur sadzīves tehnika piedāvāta par lieliskām cenām.

Sadzīves tehnika internetā

Ja iepērcies internetā, var izbaudīt dažādas priekšrocības, kas aizņemtiem un moderniem cilvēkiem ir ļoti būtiskas. Arī mūsu ikdienas grafiks ir ļoti piesātināts, tāpēc iepirkšanās internetā mums ir regulāra nodarbe.

Veikalus apmeklējam ļoti maz, jo tam nav laika, un arī ar bērniem šī nodarbe nav nekāda atpūta bet dubults darbs. Tāpēc izmantojam interneta sniegtās iespējas un lielāko daļu vajadzīgo preču meklējam uzticamos interneta veikalos.

Vīrs sadzīves tehniku vannasistabai pirka interneta veikalā brivi.lv, kur jau bijām nesen pirkuši televizoru, tāpēc zinājām, ka tur ir plašs piedāvājums un zemas cenas. Un cenas zemas ir vienmēr, nav jāgaida kādas sezonālās atlaides.

Kādā vakarā kopīgi izpētījam piedāvātos veļas mazgājamo mašīnu un arī veļas žāvētāju modeļus, iepazināmies ar funkcijām, izmēriem, ražotāju. Mani galvenie kritēriji bija vienkāršs vadības panelis, lai nav jālauzās pa instrukciju grāmatu, gribēju arī preci no uzticama ražotāja, kā arī vēlējos, lai ierīcei ir augstākā energoefektivitātes klase.

Drēbju mums ir daudz, mazgāju tās bieži, tāpēc negribēju redzēt astronomiskus elektrības rēķinus.

Pie brivi.lv atradām visu, ko gribējām – uzticamu ražotāju, energoefektīvas ierīces, lakonisku dizainu, kas apvienots ar funkcionalitāti, kā arī labas cenas. Ilgi nedomājām un veicām pasūtījumu.

Jau pēc divām dienām abas ierīces tika atvestas līdz mājas durvīm. Esmu pārliecināta, ka tās kalpos daudzus gadus, jo sadzīves tehniku taču nemēdzam pirkt katru gadu no jauna. Gudrs pircējs meklē tādu preci, kas kalpo ilgi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai