Kas jāzina, ja vēlies pirkt bērnu šūpuļkrēslu?

11:49 am by

šūpuļkrēsli un autosēdekļiKad ģimenē ieradies mazulis, vecāki pēc iespējas vairāk vēlas viņu auklēt, samīļot un lutināt. Taču agrāk vai vēlāk radīsies vajadzība viņu nolikt drošā vietā, lai paši varētu paēst un darīt citas ikdienišķas lietas, kuras nav iespējams paveikt ar bērniņu uz rokām. Un šim mērķim mūsdienās piemēroti ir dažādi šūpuļkrēsliņi, kas rada drošu un ērtu patvērumu mazulim, vienlaikus arī viņu izklaidējot.

Lūk, kas jāņem vērā, izvēloties šo krēsliņu.

Vai vēlies vienkāršu un klasisku, vai arī modernu un daudzpusīgu modeli?

Daži bērnu krēsliņi pilda tikai vienu funkciju, proti, šūpojas augšā un lejā, ietekmējoties no paša mazuļa dabiskajām kustībām, un tas arī viss. Savukārt citi, modernāki modeļi ne tikai šūpojas augšā lejā, bet arī uz sāniem un piedāvā dažādas citas funkcijas, piemēram, atskaņot mūziku, ieslēgt speciālu apgaismojumu vai pat uzlādēt savu tālruni.

Ņem vērā, ka lielāks īpašu funkciju skaits nozīmē arī to, ka krēsliņš bērnam būs dārgāks. Taču, protams, arī vienkārši, minimālisma stilā ieturēti šūpuļkrēsli var maksāt vairāk, it īpaši, ja tie ražoti no ļoti izturīgiem un ilgi kalpojošiem materiāliem.

Vai platība ir svarīga?

Ļoti iespējams, ka Tu vēlēsies iegādāties modeli, kas piedāvā bērniņa šūpošanas, mūzikas un gaismu šova funkcijas, taču, ja mitinies vienistabas dzīvoklī, labāka izvēle būs šūpuļkrēsliņš, kuru var viegli salocīt un ielikt, piemēram, skapī. Pārdomā to, vai Tavā mājoklī ir pietiekami daudz vietas nesaliekamam krēsliņam, kā arī ņem vērā, kurā no telpām to visbiežāk izmantosi – virtuvē, guļamistabā, dzīvojamā istabā vai citur?

Kas patīk mazulim?

Dažiem bērniņiem patīk maiga aijāšana un šūpošana, kamēr citus nomierina strauji atlēcieni, kad krēsliņš liecas uz leju un augšu. Tādēļ nebrīnies, ja nāksies izmēģināt vairākus variantus, kamēr atradīsi īsto, kas patiks Tavai atvasei.

Vai Tu to vari atgriezt vai samainīt?

Saistot ar iepriekšējo punktu, būtu svarīgi saprast, vai nepieciešamības gadījumā konkrētais veikals arī nodrošina iespēju atgriezt krēsliņu atpakaļ vai samainīt pret citu modeli, bez liekām izmaksām un citiem sarežģījumiem. Mājās ātri sakrājas dažādas lietas, kas paredzētas mazulim, tādēļ Tev noteikti nevajadzētu samierināties ar kādu preci, kas netiek izmantota, jo nav piemērota lietošanai.

Kāds ir krēsliņa enerģijas pievades princips?

Bērnu krēsliņi (meklēt https://220.lv/lv/preces-berniem/autosedekli-) ar motorizētām sastāvdaļām nereti izmanto lielās baterijas, turklāt tās nākas bieži vien mainīt, radot papildu izmaksas. Tajā pašā laikā iespējams iegādāties arī tādus šūpuļkrēsliņus, kurus var uzlādēt ar vadu, ietaupot izmaksas ilgtermiņā.

Cik ilgi krēsliņš kalpos?

Vairums mazuļu “izaug” no saviem šūpuļkrēsliņiem līdz deviņu gadu vecumam, taču, ja vēlies to izmantot ilgāk, vari izvēlēties transformējamos modeļus, kurus vienlīdz ērti varēs lietot arī bērni, kas vecāki par gadu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This