Ko jāzina, izvēloties auto ķīmisko tīrīšanu?

9:25 pm by

auto ķīmiskā tīrīšanaAuto ķīmiskā tīrīšana ir process, kurā pielojotojot dažādus palīgrīkus un ķīmiju tiek veikta jūsu automašīnas salona tīrīšana. Ķīmisko tīrīšanu visbiežāk cilvēki izvēlas tieši pirms auto pārdošanas vai pēc iegādes. Tāpat tīrīšana ir pieprasīta automašīnām, kurās ir pārvadāti mazi bērni un dzīvnieki, kuri laika gaitā ir sasmērējuši automašīnas apdari un sēdvietu audumu.

Automašīnas ķīmiskā tīrīšana parasti aizņem 3-6 stundas laika, protams, ja vien mēs nebraucam ar mini autobusu vai autobusu 🙂 tādā gadījumā ķīmiskā tīrīšana var prasīt pat dienu vai divas dienas. Papildus tam ir nepieciešams laiks, kurā automašīnas salons tiek šāvēts un sausināts līdz līmenim, kad ar auto var doties uz ceļa.

Pirms auto ķīmiskās tīrīšanas būtu jāprecizē vismaz trīs lietas un tās būtu :

1. Cik maksās automašīnas ķīmiskā tīrīšana? Lai to noteikti jums būtu precīzi jāapraksta automašīnas salona stāvoklis, ja zvanat pa telefonu – nosaucot specifisko traipu izcelsmi un smaku avotu. Bet galējo cenu pakalpojuma sniedzējs jums tapat varēs pateikt klātienē, kad redzēs vai automašīna atbilst aprakstam, jo bieži klients apraksta automašīnas salonu kā labu, bet patiesībā tas ir smagi cietis no dažādiem traipiem, tādā gadījumā griestu tīrīšana vien var aizņemt vairak kā stundu un tas savukārt veido papildus izmaksas.

2. Kas ietilpst auto ķīsmiskās tīrīšanas maksā? Ja jūs par kaut ko maksājat, tad jums noteikti arī interesē ko jūs par šo cenu saņemsiet. Bieži dažādos atlaižu klubos var redzēt īpašos piedāvājumus auto ķīmiskajai tīrīšanai, bet kad iedziļinās aprakstos vai sazinās ar pakalpojuma sniedzēju, tad izrādās, ka pakalpojumā neietilpst lietas, kas jums būtu nepieciešamas, piem., auto salona žāvēšana vai griestu tīrīšana. Pilnas komplektācijas auto ķīmiskā tīrīšana ietver sevī : logu mazgāšanu no iekšpuses, durvju paneļu un priekšējā paneļa tīrīšanu, sēdvietu ķīmisko tīrīšanu, paklāju un griestu ķīmisko tīrīšanu, bagāžas nodalījuma tīrīšanu un protams gala rezultāta arī automašīnas žāvēšanu.

3. Ar kādu ķīmiju tiks tīrīta jūsu automašīna? Daudzi pakalpojuma sniedzēji izmantot nekvalitatīvu ķīmiju vai smagu ķīmiju, kas var radīt alerģisku iedarbību, īpaši bērniem un cilvēkiem ar astmu vai citām slimībām. Tāpēc ir svarīgi pajautāt pakalpojuma sniedzējam vai viņš var garantēt, ka viņa izmantotā ķīmija nav kaitīga cilvēka veselībai un nevar izraistīt vēlāk alerģiju pasažieriem vai šoferim. Ideālā gadījumā pieprasiet eko ķīmisko tīrīšanu (to gan būs grūti nodrošināt, ja automašīnā ir jālikvidē benzīna vai citu noturīgi traipi). Tajā pat laikā, ja jūsu automašīna ir vienkārši “piestaigāta” un “nosēdēta”, tad jums pietiks ar ļoti draudzīgu ķīmiju.

Izvēlieties drošu, kvalitatīvu un ātru auto ķīmisko tīrīšanu, taupot savu laiku, naudu un veselību!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai