Mikroautobusa noma ceļojumam

8:36 am by

auto nomaLai gan nupat esmu iekāpusi jau ceturtajā gadu desmitā, skolas laikus vienmēr atceros ar patiesu prieku un sirsnību. Ar bijušajiem klasesbiedriem esam iedibinājuši tradīciju – ik gadu jūnijā visi pulcējamies vienuviet, lai kopīgi apspriestu, kā nu kuram tagad iet, un atcerētos, kādas muļķības savulaik sastrādātas.

Es un dažas manas draudzenes parasti esam šo atkalsatikšanās pasākumu organizatores. Atbildīgs process ir piemērotas vietas izvēle – katru gadu satiekamies citur. Dažreiz tās ir kāda klasesbiedra lauku mājas, dažreiz kāds viesu nams vai kempings, taču rēķināmies ar to, ka pasākums visticamāk ieilgs uz visu nedēļas nogali. Vienmēr cenšamies sarīkot arī kādas aktivitātes – savs laiks atvēlēts gaļas cepšanai un sarunām pie ugunskura, savs – dažādām sportiskām nodarbēm un izklaidējošām spēlēm.

Tāpat esam atbildīgas arī par transportu. Parasti vairāki no mums izvēlas braukt ar privātajām automašīnām, savukārt tie, kam sava auto nav, piebiedrojas tiem, kam vēl palikušas brīvas vietas. Tomēr parasti šādi rodas problēmas ar bagāžas pārvadāšanu – automašīnas nereti ir pārpildītas. Dažkārt visiem braukt gribētājiem tajās nepietiek vietas un nākas izmantot sabiedrisko transportu, kas ne vienmēr ir ērts risinājums. Tāpat izpaliek kopā braukšanas prieks – braucot ar vienu vai diviem transportiem, ceļš noteikti šķistu īsāks un jautrāks.

Praktiska izvēle – mikroautobusa noma

Šogad, tuvojoties ikgadējam pulcēšanās datumam, visu sākām plānot jau laikus. Izraudzījāmies gleznainu viesu namu Latgalē. Šeit bija atrodamas ērtas viesu mājiņas, pirts, dīķis, grila vietas, volejbola laukums un citas ērtības – īsāk sakot, viss, kas vajadzīgs kārtīgai atpūtai. Taču problēmas jau atkal sagādāja jautājums, kā visi uz turieni nokļūsim. Kādam transports atradās autoservisā, kāds nevēlējās izmantot starppilsētu autobusu, savukārt vēl kāds paziņoja, ka viens ar smagajām somām jau nu tik tālu nebrauks.

Lai pasākums neizjuktu pavisam, apsvērām ideju noīrēt autobusu, taču, tā kā braucām no dažādām Latvijas pilsētām, arī šis risinājums nešķita ekonomisks un praktisks. Turklāt šī transportlīdzekļa vadīšanai nepieciešamas tiesības, savukārt izmantot papildu šofera pakalpojumus nevēlējāmies. Īrēt vairākas automašīnas bija pārlieku dārgs prieks. Viens no klasesbiedriem pastāstīja, ka iespējams iznomāt arī mikroautobusus. Viņš bija izmantojis šo pakalpojumu Sixt auto nomā, dodoties ceļojumā ar savu kuplo ģimeni, un bija ļoti apmierināts gan ar pakalpojuma kvalitāti, gan ar veiksmīgo sadarbību ar Sixt.

Sixt īstermiņa auto noma

Iepazīties ar Sixt piedāvājumu, izraudzīties vēlamo auto un to rezervēt iespējams trīs veidos. Informāciju iespējams ievadīt iznomātāja mājas lapā, zvanīt uz Sixt informatīvo tālruni vai doties uz kādu no uzņēmuma birojiem. Iesākumā nolēmām kārtīgi izpētīt informāciju, kas pieejama tīklā un bijām patīkami pārsteigtas, ka šeit atrodamas detalizētas norādes par katru automašīnu, sīki raksturota mašīnas komplektācija un iekļauti ierobežojumi, kas jāzina pirms auto izīrēšanas.

Sixt auto noma piedāvā divus minivenus – vienā ir septiņas pasažieru vietas, savukārt otrā deviņas. Internetā ievadot precīzus datumus, kad mums būtu nepieciešams transports, sistēma uzreiz aprēķina kopējās izmaksas. Cenā bija iekļauta ne tikai auto noma, bet arī neierobežots nobraukums, civiltiesiskā apdrošināšana un apdrošināšana pret zādzību un bojājumiem. Turklāt par izdevīgu cenu bija iespējams iznomāt arī GPS navigācijas ierīci, kas lieti noderēs, meklējot viesu nama precīzo atrašanās vietu.  Noskaidrojām, ka, rezervējot auto internetā, šis pakalpojums izmaksā lētāk, līdz ar to, daudz nedomājot, nolēmām, ka šī iespēja jāizmanto.

Sixt biroji atrodas vairākās Latvijas pilsētās , līdz ar to varējām izvēlēties, kurā no birojiem vēlamies transportu saņemt un atgādāt atpakaļ. Tā kā īrējām uzreiz divus auto, izvēlējāmies divas atšķirīgas vietas, tādējādi atrisinot problēmu, ka pulcējamies no vairākās Latvijas pilsētām. Pateicoties Sixt izdevīgajam piedāvājumam, varējām droši izraudzīties divus piemērotākos auto saņemšanas punktus, līdz kuriem nokļūt visiem bija ērti un izdevīgi.

Pateicoties Sixt, kas palīdzēja atrisināt problēmu, ar kuru cīnāmies jau vairākus gadus, esam pārliecināti, ka šis ceļojums visbeidzot būt patiešām īpašs un sagādās mums virkni neaizmirstamu atmiņu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai