Katram klientam pieejama konsultācija

1:43 pm by

OCTA un KASKO Katram cilvēkam ir skaidrs, ka ir īpaši svarīgi apdrošināt savu spēkratu. Tam ir vairāki plusi, no kuriem vissvarīgākais bez šaubām ir atbalsta saņemšana negaidītā brīdī. Katra no polisēm piedāvā izvēlei citādas privilēģijas, tādēļ allaž ir vērts no jauna iepazīties ar katru no tām. Jums finansiāli izdevīgus un Jums īpaši pielāgotus apdrošināšanas veidus Jums varēs rekomendēt jebkurš konsultants.

Jūsu OCTA polise arī internetā

Kā jau daudziem zināms, bez OCTA nav ļauts vadīt savu spēkratu. Ja šis nupat minētais nosacījums tiek ignorēts, var nākties piedzīvot nepatīkamus brīžus, cenšoties kārtējo reizi veiksmīgi iziet TA. Nekādā ziņā nedrīkst palaist garām arī derīguma termiņa beigas, tādēļ par to nepieciešams parūpēties savlaicīgi.

Ja OCTAS nepieciešamība kādam liekas apšaubāma, jāteic, ka tā ir kā visiem zināmā pirmā palīdzība, ja gadās nonākt kādā ceļu satiksmes negadījumā. Pirms polises iegādes, būs jāizvēlas laika periods (3-12 mēneši), cik tad ilgi tā būs aktīva.

Noformējot OCTA internetā, Jūs varēsiet saīsināt procesa noteikto ilgumu, kā arī būsiet tiesīgs to paveikt no mājām. Turklāt šādā veidā katram ir iespēja vien nieka pāris minūtēs saņemt informāciju par lētākajiem piedāvājumiem, kā arī iegādātā OCTA tiks aktivizēta ievērojami ātrāk, kā ejot uz kādu apdrošināšanas biroju.

Pēdējā būtiska nianse, ko vērts atzīmēt, ir tā, ka šīs polises ir atzītas visā ES.

KASKO polise Jūsu komfortam

Tiem, kuri ir gatavi nodrošināt sev vēl vairāk lietderīgu papildu bonusu, jāizraugās arī KASKO polisi. Tiks garantēta palīdzība visādās ekstrēmās reizēs, arī tad, ja kāds būs izdarījis zādzību vai nolaupījis Jūsu personīgo auto.

Dažās nepatīkamās situācijās nepieciešama tiešām praktiska un tūlītēja palīdzība, tādēļ auto evakuators vai viesnīcas sagādāšana būs lielisks papildu bonuss, ja izraudzīsieties šāda veida palīdzību.

KASKO izmantošana nekādā veidā netiek uzspiesta, tādēļ arī visi var vienmēr justies patstāvīgi un var izraudzīties dažādus papildu bonusus. Lielākais pluss tam ir iespēja noteikt KASKO polises darbības zonu, ņemot vērā savus lielākos ieradumus un lielo vēlmi doties ekskursijās ārpus valsts.

No klienta tiek pieprasīta arī konkrēta summa, kas darbosies kā pašriska maksimālais apmērs. Tas nozīmē, ka klientam ar saviem līdzekļiem būs reizēm jāsedz visi bojājumi, kas nepārsniedz noteikto maksimālo atzīmi (piem., 100 eiro). Noteikti jau kļuvis skaidrs, ka iespējams izvairīties no tā, bet tad jāapzinās, ka polises cena būs lielāka.

Pareizs lēmums – patīkamāka sadarbība

Jebkura iedzīvotāja personīgā drošība ir svarīga, tādēļ ir vērts laicīgi padomāt par to, lai vēlāk nebūtu jābaidās par lielākiem tēriņiem, ja reiz noticis kāds negadījums.

Visu iespējams izpildīt vienas dienas laikā, jo internetā izveidotās lietas palīdzēs visu īstenot bez aizķeršanās. Tā ir arī priekšrocība, kas ikvienam ļauj izpētīt un izvēlēties labāko no piedāvājumiem sev parocīgā laikā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai