Apdrošināšana katrai dzīves situācijai

1:00 pm by

dažāda apdrošināšana

Ceļojums vai ikdiena, auto vai privātmāja, pensija vai uzkrājums, mēs vienmēr vēlamies būt droši, ka tas būs tur, kur tam ir jābūt,, lai kas arī nenotiktu ar mūsu dzīvi. Ne vienmēr varam par visu parūpēties paši, šeit talkā nāk apdrošināšana. Lai kas arī nebūtu svarīgā lieta mūsu dzīvē, mēs vēlamies, lai tā būtu pasargāta un apdrošināšanas kompānijas ir par to parūpējušās. Tās piedāvā visdažādākās formas un lietu saraksts, ko iespējams apdrošināt ir nebeidzams.

read more

Iegādājieties visatbilstošāko apdrošināšanu

6:32 am by

auto apdrošināšanas polisesKlientiem ir visdažādākās prasības, tāpēc apdrošināšanas firmām vajadzētu prast apmierināt ikvienu no tām. Ikviens zināmais apdrošinātājs vienmēr vēlas klientiem sniegt vislielāko ērtību, tāpēc visu būtiskāko varēs izdarīt internetā.

Ar OCTA iespējām vien nebūs pietiekami, lai pilnībā vienmēr varētu saņemt palīdzību, taču izvēle ir jāpieņem Tev. Mājaslapā redzēsi izveidotas īpašas opcijas, lai konkrētā piedāvājuma meklēšana notiktu pēc iespējas ātrāk.

read more

VW revolūcija – automašīnas tautai!

5:02 am by

Mūsdienās Volkswagen sevi pierādījis kā labu automašīnu ražotāju, kas piedāvā labi nostrādātus auto modeļus par samērā pieņemamām cenām. Šajā ziņā VW turpina savu misiju, ko uzņēmums izvirzījis par mērķi tā dibināšanas laikā – VW automašīnas tika ražotas Vācijas tautai. Šoreiz neliels atskats par to, kā tad tas viss sākās.

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami tālajā 1936. gadā, kad to dibināja Vācijas darba fronte (Deutsche Arbeitsfront). Organizācijas mērķis bija vienkāršs – panākt, ka Vācijas strādnieks spēj atļauties automašīnu. Trīsdesmito gadu sākumā tas bija liels mērķis, vidējs Vācijas strādnieks varēja atļauties tikai motociklu, jo šis tirgus bija piesātināts tikai ar ārkārtīgi dārgām luksusa automašīnām. Šī iemesla dēļ, automašīna piederēja tikai vienam no piecdesmit vāciešiem. Viens bija skaidrs – Vācijā ir milzīgs tirgus pieprasījums pēc automašīnām par saprātīgām cenām, un auto ražotājs, kas to pirmais spēs piedāvāt, būs zirgā.

Vajadzību pēc šāda auto radīšanas sajuta arī tā laika Vācijas valdība – tika pat izsludināts konkurss, kura uzdevums bija radīt automašīnu, kas varētu pārvadāt 2 pieaugušos un 3 bērnus un maksātu mazāk kā 990 markas. Sekoja gari meklējumu gadi, dažādi auto dizaineri iesniedza savus priekšlikumus, bet bija skaidrs, ka summa ir pārāk zema. Valdībai vajadzēja iesaistīties – tā solīja izsniegt aizdevumus šo aut iegādei, lai tos varētu atļauties ikviens. Tā dzima Volkswagen ( kas vācu val. nozīmē “tautas auto”). Mērķis bija panākt to, ka arī Vācijas iedzīvotājiem automobiļi ir tikpat pieejami kā Amerikāņiem (ar kuriem tajā laikā Vācijai bija sīva sāncensība).

Diemžēl karš diezgan izbojāja uzņēmuma attīstību. Toties pēc tam Volkswagen kļuva par Rietumvācijas auto ikonu. Vācijas rietumiem uzplaukstot, arvien labāk gāja arī vācu tautas auto ražotājam (šis ir laiks, kad tiek radītas ikoniskākās Vācu retro automašīnas – Beetle (vai “vabolīte” un Volkswagen Type 2 (vai klasiskais ‘’hipiju autobusiņš’’ ). Vēlāk no tā paša Beetle attīstās mūslaiku leģenda – Golf.

Protams, kopš šiem notikumiem pagājis labs laiks, un VW ir mainījies. Šobrīd tas ir otrais lielākais auto ražotājs pasaulē, un tas piedāvā modeļus visās kategorijās – sākot ar izdevīgiem automobiļiem līdz pat luksusa klases aprīkojuma modeļiem. Raksts tapis sadarbībā ar Rezervesdalas24.LV

 

read more

Related Posts

Share This

OCTA – obligātā auto apdrošināšana

8:43 pm by

auto apdrošināšana

   Vai vēl joprojām, lai saņemtu obligāto auto apdrošināšanu, dodies uz kādu apdrošināšanas biroju? Vai neliekas, ka tas tomēr aizņem pārāk daudz laika, jo speciāli kur jādodas, lai parunātos ar apdrošināšanas brokeri un saņemtu standarta cenas piedāvājumu? Protams, iespējams, apdrošināšanas brokeris jau kļuvis tev par labu draugu, jo jau gadiem dodies uz vienu un to pašu vietu… Gribēju pastāstīt, ka pastāv arī citas iespējas — obligātā auto apdrošināšana internetā.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank

8:05 pm by

Bigbank auto kredītsJau labu laiciņu sapņo par automašīnas iegādi un ik reizi, kad garām pabrauc Tavs sapņu auto, mazliet saskumsti? Iespējams, Tev jau ir mašīna, tomēr dzīvē prasās pēc pārmaiņām, pēc labāka un jaudīgāka spēkrata, kas ne tikai iepriecinās ar ātrumu, bet arī ar izskatu. Varbūt Tu pat esi jau sācis krāt naudu mašīnas iegādei, tomēr pēc laiciņa esi sapratis, ka tam tomēr nepieciešams pārāk ilgs laika posms, un monētu mešana cūciņas krājkasītē šoreiz nebūs labākais veids, kā tikt pie kārotās mantas. Auto kredīts bez pirmās iemaksas pie Bigbank – tā ir Tava unikālā iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti, lai iegādātos savu sapni – jaunu automašīnu. Tas neprasīs ilgu laiku – saņem aizdevumu no Bigbank pāris dienu laikā no pieprasījuma brīža.

read more

Lojalitātes programma compensa klientiem.

5:54 pm by

lojalitāte

Kas var būt svarīgāks par uzņēmumu, kurš saprot tavas vēlmes un zina, kas tev ir nepieciešams. Uzņēmums, ar kuru jau esi sastrādājies un zini, ko var no tā gaidīt kā arī esi sapratis, ka neko citu izvēlēties nevēlies. Tavas vēlmes ir sakritušas ar kompānijas piedāvāto pakalpojumu un esi bijis pietiekoši apmierināts. Lojalitāte ir svarīga, un tā vienmēr ir bijusi augstu vērtēta. Arī Compensa saprot, cik svarīgi ir iegūt lojālus klientus un tādēļ ir izveidojusi lojalitātes programmu, lai pateiktos saviem uzticamajiem klientiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kā auto kredīts palīdz grūtās situācijās?

12:23 pm by

auto kreditsAutobraucēji noteikti sapratīs, ko nozīmē kādā ļoti svarīgā brīdī palikt bez automašīnas. Cilvēks jūtas kā bez rokām un par šo situāciju nav jāsmīkņā, jo tomēr ir ieguldīti gana lieli līdzekļi, lai būtu iespēja pārvietoties tieši šādā veidā, nevis izmantojot sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Ja auto ir jāved uz servisu un vaina ir labojama, tad vēl nav tik traki, bet ko darīt gadījumos, kad esat palicis bez auto, bet tā ir ikdienas nepieciešamība, kas saistīta, piemērām, ar darbu? Tad ir jāmeklē iespējas, kā no šīs ķezas tikt ārā un auto kredīts būs tieši laikā.

read more

Share This

Kā var saņemt mogo kredītu pret ķīlu?

5:15 pm by

Jebkurš cilvēks vēlas būt informēts par paredzamo lietu kārtību, noteikumiem, gaidāmajām izmaksām, dodoties kārtot kādas darīšanas valsts vai privātās iestādēs. Man ir pazīstama tā nepatīkamā sajūta, kad, noformējot domumentus vai pakalpojumu, man pēkšņi tiek prasīta samaksa par kaut ko, bet neesmu par to iepriekš bijis informēts. Ir bijis gadījums, kad man nemaz nav līdzi vajadzīgās naudas summas un es tāpēc jūtos ļoti neērti. Pēc šīs neveiklās pieredzes man ir izveidojies paradums vienmēr visās iestādēs iepriekš pārjautāt, ar kādām papildus izmaksām man jārēķinās, vai samaksa būs jāveic uz vietas, vai vēlāk ar pārskaitījumu. Es neemu bagāts cilvēks un nenēsāju līdzi lielas naudas summas, gadās reizes, kad makā ir tikai pieci eiro. Nesen es vēlējos sagatavoties un uzzināt sīkāku informāciju par to, kā noformējams mogo kredīts pret ķīlu, jo plānoju tuvākajā laikā izmantot šo pakalpojumu.

read more

Related Posts

Share This

Automašīna īpašiem gadījumiem

3:14 pm by

Esmu dzimis un audzis Rīgā, mitinos klusajā centrā un turpat, 20 minūšu attālumā atrodas mana darbavieta. Gada siltajā sezonā braucu ar divriteni – tas ir lēti un gana ātri, turklāt tādā veidā iespējams saudzēt dabu un uzlabot veselību. Savukārt ziemā parasti pārvietojos ar kājām vai braucu ar sabiedrisko transportu Lai gan autovadītāja apliecība man ir jau vairākus gadus, pašam sava automašīna man nekad nav piederējusi. Gandrīz visur, kur vajag, varu aizbraukt ar velosipēdu vai tikt iešus, līdz ar to personiskais auto man nekādi nebūtu izdevīgs, bez tam nāktos domāt par piemērotu stāvvietu un uztraukties par garnadžiem. Īsāk sakot, vienas vienīgas klapatas.

read more

Labākais auto tev un tavam maciņam

6:42 pm by

Brīdī, kad esam gatavi tik nopietnam lēmumam kā jaunas automašīnas iegāde, mums būtu jāņem vērā vairāki aspekti, lai pēc neilga laika nepārņemtu vilšanās par pirkumu, kas īsti neatbilst mūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai. Labs veids kā pārāk neapdraudēt ģimenes budžetu, ir samaksu par auto veikt ar ikmēneša maksājumiem, tas nozīmē noformēt kredītu auto iegādei jeb autolīzingu. Mogo kredīts auto iegādei šobrīd Latvijā ir viens no populārākajiem iedzīvotāju vidū, jo izceļas ar plašo pieejamību, ērto noformēšanu un elastīgiem apmaksas nosacījumiem. Pateicoties mogo kredītam auto iegādei, šobrīd uz autoceļiem ir daudzi apmierināti spēkratu vadītāji, jo viņi ir piepildījuši sapni braukt ar savu automašīnu.

read more