Lego konstruktori bērniem jebkurā vecumā.

6:05 am by

lego cilvēciņš

Jau sākot no agra vecuma bērns sāk attīstīties, veidojas dažādas izpratnes, viņš iemācās izmantot pirkstiņus. Tad nu bieži vien izvēlamies tādas rotaļlietas, kas gan radīs prieku un izklaidēs, gan tādas, kas veicinās domāšanu, palīdzēs kustināt pirkstiņus. Šādas rotaļlietas noderīgas būs bērniem jebkurā vecumā – sākot no pašiem mazākajiem, līdz jau gana lieliem bērniem, kas vēl joprojām labprāt aizrausies ar dažādas sarežģītības pakāpes Lego konstruktoriem. Tieši tā – šādas rotaļlietas, kas palīdzēs bērnam gan sevi izklaidēt, gan attīstīt, ir tieši Lego konstruktori – turklāt, tie domāti bērniem jebkurā vecumā.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Lego konstruktori bērna attīstībai

2:25 am by

 

Lego klucīši

Bērna attīstībai nepieciešams kas tāds, kas ne tikai radīs prieku un izklaidēs, bet arīdzan tāds, kas liks padomāt, kustināt pirkstiņu, domāt nedaudz uz priekšu. Un pat ja domājam, ka šāda domāšana sākas tikai jau lielākiem bērniem – tā nebūt nav. Jau pašiem mazākajiem ir savs domu virziens un loģika. Un ja vēl palīdzam to nodarbināt ar dažādām piemērotām rotaļlietām – tas tikai stiprina jau iesākto.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kādas prasmes palīdz apgūt Peg-Perégo elektromašīna?

8:11 am by

Bērnu rotaļlietas nereti ir sava veida trenažieri – tās palīdz apgūt un attīstīt dažādas iemaņas, kā arī trenē bērna reakciju un pat muskulatūru. Turklāt, tās palīdz kvalitatīvāk pavadīt laiku.Kādas prasmes bērnos attīsta motorizētās rotaļlietas, kas lielā mērā līdzinās tiem transporta līdzekļiem, ar ko pārvietojas pieaugušie?

Peg-Perégo elektromašīnu klāstā ietilpst gan motocikli, gan automašīnas, gan kvadracikli un pat ekskavators. Pārsvarā šī pašiem vadāmā tehnika ir paredzēta bērniem vecumā no trim gadiem, taču dažiem modeļiem vecuma robeža ir augstāka. Daļa no elektromašīnām lietojamas gan iekštelpās, gan ārā.

Reakcija – vadāmā elektromašīna liks bērnam attīstīt reaģēšanas spēju, jo braucot viņš nokļūst no pieaugušo viedokļa nenozīmīgās, bet bērnam sarežģītas un pat straujās norisēs. Savukārt, ja mājas pagalmā rotaļājas vairāk kā viens bērns, tad reakcijas treniņu veidos jau ceļu satiksmei ļoti līdzīgas situācijas. Turklāt – reakcijas attīstīšana veidojas ne tikai no tā, ka bērns izvairās no tiešas sadursmes ar kādu kustīgu vai nekustīgu objektu, bet arī laikus iemācās bremzēt un nogriezties, izvēloties maršrutu. Tāpat – viens no reakcijas veidiem ir arī signalizēšana, kas jau paredz arī dažādu darbību kombinēšanu.

Līdzsvars – tas gan vairāk attieksies tieši uz motocikliem, taču principā jebkurš pašam vadāms transporta līdzeklis, kas pieejams Peg-Perégo elektromašīnu klāstā liks bērnam apzināties savu ķermeni, to labāk izprast un vadīt.

Rēķināšanās ar apkārtējo vidi – pārvietošanās ar elektromašīnu prasa no bērna pārskatīt apkārtni un novērtēt tajā esošos priekšmetus, iekārtojumu un dzīvās būtnes – cilvēkus un mājdzīvniekus. Protams, vecākiem ir jāpaskaidro bērnam, kādi ir viņa pienākumi, vadot mašīnu vai motociklu – piemēram, ka viņam jābremzē, lai pa priekšu pa vārtiņiem palaistu kaķi. Īpaši svarīgi tas ir, ja vienlaikus braukā divi mazuļi. Rēķināšanos ar apkārtējo vidi attīstīs arī tas, ja tiks uzstādīti konkrēti noteikumi – piemēram, attiecībā uz to, ka jāapbrauc vecmammas puķu dobe.

Salīdzināšana– elektromašīna pati par sevi jau tiks novērtēta kā kaut kas jauns salīdzinājumā ar parastajām rotaļu mašīnām, tāpat – tā tiks salīdzināta ar uz ielas redzamajiem transporta līdzekļiem. Bet tas nav viss – bērns, vadot savu pirmo mašīnu iemācīsies novērtēt attālumus, priekšmetu izmērus un tam līdzīgi. Šķietami vienkāršs un ikdienišķs uzdevums būs izbraukšana caur durvju aili vai pa vārtiņiem.

Loģika – vadot elektromašīnas bērni atrodas situācijā, kur jāizdara spriedumi un jāizvēlas atbilstošas darbības – citiem vārdiem, transporta līdzekļa vadīšana ir uzdevumu risināšana.

Peg-Perégo elektromašīna viennozīmīgi palīdzēs bērnam gūt pirmās transporta līdzekļa vadītāja prasmes!

read more