Kā pareizi krāt naudu lielam pirkumam?

6:46 am by

kredītlīnijaIkvienam no mums kādreiz ir bijusi vēlme vai neliels sapnis, kura piepildīšanai būtu nepieciešams kādu laiku samazināt savus ikdienas tēriņus un iekrāt. Neatkarīgi no tā, vai Tavs mērķis ir jauna mājokļa iegāde vai sapņu ceļojums, tā piepildīšanai ir nepieciešama motivācija un finanšu plānošana, jo, lai gan mēs izcili protam naudu tērēt, ar tās iekrāšanu sokas nedaudz grūtāk.

read more

Related Posts

Tags

Share This

4 svarīgas mācības par naudu

7:30 am by

budžeta plānošanaŠķiet, ikviens ir saskāries ar finansiāliem izaicinājumiem. Lai arī tie nav patīkami, ir skaidrs, ka tieši grūtībās cilvēks kaut ko var iemācīties. Tas, protams, nenozīmē, ka ir jāpiedzīvo sarežģījumi, lai gūtu vērtīgas atziņas – varam mācīties arī no citu cilvēku pieredzes. Un to arī vajadzētu darīt.

read more

Related Posts

Share This

4 naudas tērēšanas paradumi, kas Tevi var padarīt turīgāku

11:14 am by

kredītlīnijaFinansiālās problēmas parasti nav iespējams atrisināt vienas nakts laikā, taču, ja Tu jau šodien sāksi plānot, kā uzlabot savu materiālo stāvokli, noteikti būsi spēris nozīmīgu soli pretī labākai dzīvei. Lai mainītu ikdienu, ir jāsāk ar saviem paradumiem. Vai esi padomājis, kādi ir Tavi paradumi attiecībā pret naudas pelnīšanu, taupīšanu un izdošanu?

read more

4 finanšu kļūdas, no kurām jāizvairās, ja Tev ir virs 30

2:35 pm by

kredītlīnijaSasniedzot 30 gadu vecumu, lielākā daļa no mums jau ir pārgājusi no bezrūpīga, vieglprātīga un, iespējams, bez attiecībām esoša studenta dzīves posma nopietnākā līmenī, kad sākam domāt par ģimenes veidošanu, karjeras izaugsmi un citiem svarīgiem dzīves jautājumiem. Piedāvājam četras izplatītas finanšu kļūdas, kuras pieļauj cilvēki virs 30.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kā savilkt grožus, lai iekļautos budžetā?

8:36 am by

Ikvienam dzīvē pienāk brīdis, kad nākas “savilkt grožus”, jo pietrūkst naudas kādam svarīgam pirkumam, auto remontam, medikamentiem vai tamlīdzīgi. Šī situācija, protams, arī rada stresu. Lai situācija nekļūtu kritiska un tomēr ar visu izdotos tikt galā, esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kas palīdzēs iekļauties budžetā un pat ietaupīt naudu nebaltām dienām.

read more

Apdrošināšana katrai dzīves situācijai

1:00 pm by

dažāda apdrošināšana

Ceļojums vai ikdiena, auto vai privātmāja, pensija vai uzkrājums, mēs vienmēr vēlamies būt droši, ka tas būs tur, kur tam ir jābūt,, lai kas arī nenotiktu ar mūsu dzīvi. Ne vienmēr varam par visu parūpēties paši, šeit talkā nāk apdrošināšana. Lai kas arī nebūtu svarīgā lieta mūsu dzīvē, mēs vēlamies, lai tā būtu pasargāta un apdrošināšanas kompānijas ir par to parūpējušās. Tās piedāvā visdažādākās formas un lietu saraksts, ko iespējams apdrošināt ir nebeidzams.

read more

Būtiski ievērot kredīta noteikumus

6:33 am by

kredītsJebkurš kredīts internetā pielāgots visa veida iecerēm, tādēļ nav jāuztraucas, lai kam arī konkrētā summa tiktu pieprasīta. Tiem, kuriem norādītie klienta dati ir apmierinoši un pauž uzticību, attiecīgais kredīts pilnīgi noteikti tiks piešķirts.

Nozīmīga ir klienta lojalitāte, kā arī reāla spēja noteiktajā laikā pilnā apmērā veikt visu norādīto rēķinu apmaksu. Jums savlaicīgi jāiesniedz visi vajadzīgie materiāli, lai aizdevējs spētu iegūt maksimāli daudz informācijas.

read more

Piemērotākais veids, aizņemoties naudu

7:36 am by

kredītlīnijaLabi zināmā kredītlīnija vienmēr bijusi kā viens no labākajiem risinājumiem, kā iespējams aizņemties konkrētu naudas summu. To iespējams izmantot kā visiem jau labi pazīstamo bankas kredītkarti.

Kredītlimits ir tā lieta, ko vienmēr nosaka katrs debitors, tādēļ ir parocīgi izveidot pieteikumu.

read more

5 mācības, kas bērnus padarīs par taupīgiem pieaugušajiem

1:22 pm by

kredīti ikvienamKad runa ir par naudu, vecāki parasti bērniem dod tādus padomus: ‘’Nauda kokos neaug’’ vai ‘’Izslēdz gaismu, kad pamet telpu, lai veltīgi netērējas elektrība’’.

Kaut arī šīs mācības ir izturējušas laika pārbaudi, ir jāpieliek mazliet lielākas pūles, lai bērniem iemācītu prātīgi, taupīgi un pārdomāti rīkoties ar naudu.

read more

Noformējiet piemērotāko apdrošināšanas polisi

8:46 am by

OCTAS piedāvātās polisesVisiem ir izdevība izvēlēties labāko apdrošināšanas uzņēmumu, jo tādu ir patiesi ļoti daudz, ņemot vērā klientu lielo pieprasījumu. Tās visas iespējams ātri noformēt arī mājaslapā, lai nebūtu nevajadzīgi jāiznieko savu laiku.

Tu varēsi nedomāt par varbūtējiem automašīnas defektiem un nelaimes gadījumiem uz ceļa, ja Tev būs noformēta OCTA un vēl kāda piedāvātā apdrošināšana.

read more