Apdrošināšana katrai dzīves situācijai

1:00 pm by

dažāda apdrošināšana

Ceļojums vai ikdiena, auto vai privātmāja, pensija vai uzkrājums, mēs vienmēr vēlamies būt droši, ka tas būs tur, kur tam ir jābūt,, lai kas arī nenotiktu ar mūsu dzīvi. Ne vienmēr varam par visu parūpēties paši, šeit talkā nāk apdrošināšana. Lai kas arī nebūtu svarīgā lieta mūsu dzīvē, mēs vēlamies, lai tā būtu pasargāta un apdrošināšanas kompānijas ir par to parūpējušās. Tās piedāvā visdažādākās formas un lietu saraksts, ko iespējams apdrošināt ir nebeidzams.

read more

SEO pakalpojumi pilnvērtīgākai izaugsmei

5:26 pm by

SEO pakalpojumiKas īsti ir SEO – to Jūs noskaidrosiet tikai tad, ja iedziļināsieties piedāvājumu sarakstā. SEO pakalpojumi orientēti uz mājaslapu pilnveidošanu un strukturēšanu, viss atkarīgs no Jūsu interesēm. Ļoti būtiski apjaust, ka mājas lapas optimizācija nav nemaz tik ātrs uzdevums, jo tas ietver vairākus posmus, kas saistīti ar īpašiem tehniskiem faktoriem, satura sagatavošanu utt.

read more

Related Posts

Share This

Vecā interneta klasika – lapa SS.lv

9:33 am by

Dažas lietas mūsu dzīvēs saglabājas klasiskas, tomēr interneta vidē ne vienmēr mīl visu veco, un nemodernas lapas ātri tiek aizmirstas. Tajā pat laikā šķiet ir mājas lapas, kas nepakļaujas šim un, par spīti novecojušam dizainam un funkcionalitātei, vēl joprojām visai veiksmīgi turpina darboties. Viens no vislabākajiem piemēriem šajā ziņā noteikti ir SS.lv. 

read more

Related Posts

Share This

Mobilais internets datoram – Salīdzini ar Gudriem.lv!

6:29 pm by

internets

Kā zināms, sen vairs nav tie laiki, kad internets bija pieejams tikai stacionārajā datorā. Mūsdienās mēs vēlamies izmantot internetu neatkarīgi no atrašanās vietas. Ja, piemēram, ir steidzami nepieciešams aplūkot epastu vai arī apskatīties ziņas, vai sazināties ar draugiem vai ģimenes locekļiem, mobilais internets ir labākais risinājums. To mūsdienās piedāvā vairākas mobilo sakaru kompānijas, tāpēc ir svarīgi neapjukt šajā piedāvājumu klāstā un izvēlēties izdevīgāko risinājumu, nevadoties pēc reklāmas, bet gan objektīvas informācijas. Šādu objektīvu informāciju Tev var piedāvāt Gudriem.lv salīdzināšanas portāls.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Spēļu konsoles internetā.

8:57 am by

Balts xbox one

Cilvēki ir dažādi un tas, kā viņi mēdz pavadīt brīvo laiku, ir katra paša ziņā. Pasaulē ir kāda lieta, kas saista gan bērnus, gan pieaugušos un šoreiz runa ir par spēļu konsolēm. Pirmās spēļu konsoles vai vismaz kaut kas tām līdzīgs, plašāku lietotāju skaitu sasniedza tālajos astoņdesmitajos gados. Ņemot vērā to, ka tehnikas attīstība no tā laika līdz mūsdienām ir spērusi milzīgus soļus, saprotams, ka tā laika spēļu konsoles varētu šķist visai primitīvas un pielīdzināmas akmens laikmetam. Pašlaik tirgū ir pieejamas dažādu ražotāju veidotas spēļu konsoles, bet populārākās noteikti ir Xbox un PlayStation. Lai arī atšķirīgas pēc sava piedāvājuma, to funkcijas ir savā ziņā vienādas un tieši tas padara šīs konsoles par sīvākajām tirgus konkurentēm.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Izdevīga cena planšetdatoram? Kurš labāks?

4:36 pm by

planšetdators

 

 

 

 

Dažādi modeļi, dažādi ražotāji, nodrošinājumi un funkcijas. Protams, arī atšķirīgas cenas. Reizēm pusi no noteiktās cenas maksājam par zīmolu vien, tomēr tā kā mūsdienu pasaulē zīmoliem ir liela loma – daudzi izvēlas tieši šādu pieeju. Tas gan nenozīmē, ka produkts būtu sliktāks, kā citi, tikai cenas ziņā daudz dārgāks. Īpaši to novērojam pie dažādām tehnoloģiju ierīcēm – datori, spēļu konsoles, viedtālruņi, planšetdatori. Aizkostā ābolīša ierīce maksā krietni vien dārgāk – tāpēc, ka zīmols, tomēr cilvēki jaunākos produktus sagaida neiedomājami garās rindās, izdodot krietni vien lielas naudas summas par šādu ierīci. Tāda ir izvēle, un nekā nepareiza jau tur nav. Tomēr tie, kas pirms tādas ierīces iegādes, kā planšetdators, vērš uzmanību arī uz cenu, mēdz izskatīt dažādus piedāvājumus, nereti izvēloties patiešām labāko.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Jauns datora monitors – kā izvēlēties?

7:37 am by

datora ekrāns

 

 

 

Lai gan portatīvo datoru, planšetdatoru un viedtālruņu uzvaras gājiens ir neapšaubāms – arvien vairāk izvēlamies šīs tehnoloģijas, jo tās iespējams izmantot jebkurā laikā, jebkurā vietā un ērti pārvietot, tomēr galda datori nav gluži zaudējuši savu izmantojamību un atpazīstamību. Galda dators ir uzticams mājas draugs. Un, ja agrāk izmantojām to gandrīz tikai darbam, tad nu jau tas ieguvis neskaitāmi daudz funkciju – mazā mājas kinozāle, spēļu un izklaides ierīce, mūzikas atskaņotājs un kas tik vēl ne. Viss vienā – atrodoties uz darba galda!

read more

Related Posts

Tags

Share This

Mobilo telefonu darbības principi

3:59 pm by

mobilie telefoniMūsdienu cilvēkam ir pieejamas visdažādākās elektronikas preces, vispopulārākās no tām  – mobilie telefoni, kuri pieejami ļoti plašā izvēlē, ar dažādām un funkcijām, atbilstoši dažādām gaumēm. Mobilo telefonu klāsts arvien palielinās.

Pēc definīcijas mobilie telefoniir bezvadu ierīces balss un datu pārraidei ļoti lielos attālumos, šis ir viens no bezvadu telefonu veidiem. Tas balstās uz komunikācijām starp telefonu un bāzes staciju, kas savstarpēji atrodas relatīvi tuvu.

read more

Related Posts

Share This

Luksoforu sistēma

12:20 pm by

– Kaut arī esmu autovadītāja ar lielu pieredzi, zināšanu, kā strādā luksofori un kādas ir to iespējas, man ir ļoti maz. Zinu tikai, ka bieži vien deg sarkanais, kaut arī no sānielām nebrauc neviena mašīna. Tas kaitina, veidojas sastrēgumi, ceļš prasa vairāk laika, nekā esmu plānojusi. Lūdzu precīzāku komentāru par to, kā tiek organizēta luksoforu darbība un cik vienkārša vai sarežģīta tā ir.

read more

Related Posts

Tags

Share This

TIER 3 (III) datu centri

12:05 pm by

TIER 3 (III) datu centriDetalizēta katra klienta biznesa vajadzību izzināšana un tieši šīm vajadzībām piemērotu risinājumu izstrāde ir veids, kā Citrus Solutions nodrošina saviem klientiem drošu un efektīvu datu centru izveidi un funkcionēšanu. Konsultējoties ar klientu, tiek izstrādāts detalizēts projekts, aptverot visus būtiskākos, klientam nepieciešamos risinājumus saistībā ar datu uzglabāšanu, ņemot vērā klienta īpašās vajadzības. Datu centrs ir viens no būtiskākajiem klienta veiksmīgas darbības nodrošināšanas pamatiem. Datu uzglabāšanas un pārvaldīšanas vietas izveidē jāņem vērā tādi aspekti kā klienta vajadzības, dizains, tehniskā koncepcija, infrastruktūra, drošība, vadība un efektīvs nodrošinājums pret iespējamiem riskiem.

Uzklausot klientu, Citrus Solutions speciālistu komanda – dizaineri un inženieri – apzina visas klienta vajadzības un meklē labākos risinājumus, lai nodrošinātu datu glabāšanas nepārtrauktību un maksimālu drošību. Rūpīgā un vispusīgā situācijas un vajadzību apzināšana no Citrus Solutions speciālistu puses klientam sniedz pilnīgas uzticības un pārliecības sajūtu. Klients var būt pārliecināts, ka izstrādātais datu centrs būs maksimāli atbilstošs viņš nepieciešamībai, pilnībā drošs un atbilstošs visiem labākajiem tehniskajiem un dizaina standartiem. Gan Latvijas, gan starptautisko standartu ievērošana un nodrošināšana ir būtisks Citrus Solutions speciālistu darbības aspekts, kas nodrošina maksimālu kvalitāti un drošību. Projekta izstrādē tiek apzināti visi iespējamie riski un to novēršanas veidi. Tāpat uzņēmuma profesionāļi veic rūpīgu un padziļinātu visu veidu datu uzglabāšanas un drošības testēšanu, lai pārliecinātos, vai projekta izstādes gaitā nav pieļautas kļūdas, kas var veicināt datu nepārtrauktas uzglabāšanas vai pieejamības traucējumus. Šāds divkāršs nodrošinājums un pārbaude ir Citrus Solutions profesionāļu izstrādāts veids, kā maksimāli nodrošināt klientu intereses un centra darbības nepārtrauktību. Nepieciešamības gadījumā klientiem tiek sniegtas arī profesionālas speciālistu konsultācijas un padomi par datu uzturēšanas sistēmu darbību, drošību, sertificēšanu un iespējamiem uzlabojumiem konkrētā klienta interesēs. Uzņēmuma speciālisti sniedz konsultācijas arī tiem klientiem, kuriem jau ir iepriekš izstrādāti risinājumi datu uzglabāšanai un pārvaldei. Citrus Solutions eksperti pēc klienta pieprasījuma veic auditus, kuru laikā izanalizē esošo situāciju un sniedz kompetentus padomus datu centra darbības uzlabošanai, kas maksimāli atbilstu klienta vajadzībām. Uzmanība tiek pievērsta arī būvniecības procesam, sekojot līdzi tam, lai datu centrs tiktu būvēts atbilstoši izstrādātajam projektam un nepieciešamajām tehniskajām specifikācijām.

Datu centra sertificēšana ir nozīmīgs solis ceļā uz efektīvas un drošas datu uzturēšanas sistēmas izveidi, tādēļ Citrus Solutions speciālisti šajā jomā sadarbojas ar profesionāļiem no Uptime Institute. Šīs starptautiskās institūcijas pārstāvji, kas ir zinoši un pieredzējuši eksperti datu nozarē, sniedz konsultācijas un apmācības kolēģiem visā pasaulē. Sadarbība ar Uptime Institute projektētāju pilnībā nodrošina, ka klientam nepieciešamais risinājums būs atbilstošs visiem labākajiem starptautiskajiem drošības standartiem. Viens no sertificēšanas standartiem ir atbilstība Tier līmenim, un viens no drošākajiem un būtiskākajiem ir Tier 3 drošības sertifikācijas līmenis. To veido trīs nozīmīgi drošības elementi. Vispirms tiek pārbaudīts, vai izstrādātais projekts satur nepieciešamos telpu drošības elementus, kā, piemēram, ugunsdrošība un rezerves elektropadeve. Otrais elements ir projekta pilnīga ievērošana – atbilstība būvniecības un tehniskajām prasībām. Trešo līmeni datu uzglabāšanas centrd iegūst pēc tam, kad kādu laiku ir darbojies un darbības laikā nav konstatēti darbības pārtraukumi vai drošības problēmas, tādējādi pierādot, ka projekts pilnībā spēj nodrošināt klienta specifiskās vajadzības. Citrus Solutions nodrošinātā Tier 3 sertifikātam atbilstošu projektu izstrāde ir garants katram klientam, ka izstrādātais projekts būs pilnībā atbilstošs visiem augstākajiem standartiem.

read more